استارتاپ ویکند به مشهد رسید!

نمی دانم برای شما هم اتفاق افتاده است یا نه! اینکه یک ایده کاری و تجاری به ذهن تان برسد و دوست داشته باشید آن را پرورش بدهید تا به یک واقعیت تبدیل شود. خارج از بحث مادی و تجاری، واقعا احساس خوبی به آدم دست میدهد. اما میدانم که در این راه مشکلاتی هم وجود دارد شاید بارزترین آن احتیاج به تخصص های دیگر در زمینه ایده ذهن تان باشد. شما یک برنامه نویس هستید اما نیاز به یک همکار در زمینه طراحی و گرافیک دارید یا اینکه تا مرحله ساخت و تست محصول تان هم پیش رفته اید اما تجربه نحوه ارایه و بازاریابی آن‌را ندارید. به همین سادگی ممکن است ایده نابتان را در صندوق بگذارید و یک قفل بزرگ روی آن بزنید! اما شاید بتوانید چند دوست دیگر پیدا کنید تا در راه عملی کردن طرح هایتان به شما کمک کنند احتمالا در یک استارت آپ ویکند.

استارت آپ ویکند یک گردهمایی آموزشی،تجربی، و عملی است که در سه روز آخر هفته به مدت۵۴ ساعت برگزار می شود. در اینجاست که میتوانید یک ایده جدید ارایه بدهید و با دوستان جدیدی که پیدا می کنید در سه روز آنرا به مرحله اجرایی برسانید این رویداد در سراسر جهان و شهرهای مختلفی برگزار شده و می شود. تهران و اصفهان از میزبانان قبلی این دوره ها بودند و اکنون نوبت به مشهد رسیده است.

days_sm

استارتاپ ویکند مشهد از ساعت ۶ بعدازظهر چهارشنبه ۱۰ مهر شروع و تا ساعت ۸ شب جمعه ادامه دارد و شرکت کنندگان ۷۰ الی ۱۵۰ نفر در تیم‌های مختلف شروع به فعالیت می کنند. طرح و ایده را با یکدیگر در میان می‌گذارند و در راه عملی ساختن آن قدم بر میدارند.

جهت دریافت اطلاعات کامل این استارت آپ ویکند و آشنایی با دست اندرکاران، داوران و مربیان به سایت swmashhad.ir مراجعه کنید. اگر خلاقیت و انرژی درون شما موج میزند اکنون نوبت به نشان دادن و عملی کردن آن است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

سلام ,سعید هستـــم. در حوزه بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی فعالیت می کنم.

۳ دیدگاه

  1. مهدی گفت:

    بالخره من فهمیدم استارت آپ چی هست اصلا… ممنون

  2. محسن گفت:

    Startup یا شرکت نوپا :استارت آپ ها معمولا بر پايه‌‌ي ايده‌اي نو شکل مي‌گيرند. ايده‌اي که در بدو شکل گيري هيچ چيزش مشخص نيست و ريسک بالايي دارد. سازماني است که شکل گرفته است تا در جستجوي مدل کسب و کاري قابل تکرار و مقياس‌پذير باشد. (Steve Blank)

  3. ایران یکی از کشور هاییه که ایده های خوبی داره و استارت آپ می تونه کمک که این ایده ها شکل بگیرن
    ..

شما چه دیدگاهی دارید؟

قوانین

۱- لطفا از دیدگاه‌ها برای تبلیغ مستقیم سایت خود استفاده نکنید.

۲- دیدگاه‌‌هایی که در بخش نامشان، کلمه کلیدی به کار رفته باشد تایید نخواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر قوانین کاربری را بخوانید


آخرین نوشته‌های یک ادمین را در ایمیلتان دریافت کنید

عضو لیست ایمیلی ما شوید تا آخرین نوشته‌های یک ادمین برایتان ایمیل شود