۸ نکته برای ادغام پروفایل شخصی با پیج در فیسبوک

آیا شما در فیسبوک هم پروفایل شخصی دارید و هم یک پیج؟ آیا می خواهید بدانید چطور زندگی کاری خود را با زندگی شخصی تان در فیسبوک ادغام کنید؟ خوب زیاد نگران نباشید، در ادامه به تفصیل دلایلی ذکر خواهد شد که چرا باید این دو جنبه از زندگی فیسبوکی خود را با یکدیگر ادغام کنید.

Facebook_Page_and_Profile_Integration

شاید بد نباشد قبل از آن بیاموزید چطور می توانید به بهترین شکل ممکن در فیسبوک برای کسب و کار خود یک پیج بسازید. پس پیش از خواندن این مقاله، حتما مقاله « چگونه برای کسب و کار خود یک صفحه در فیسبوک ایجاد کنید » را بخوانید و بعد دوباره به همین جا بازگردید تا با هشت نکته برای بهتر درک کردن اینکه چطور پروفایل شخصی و پیج شما در فیسبوک با هم همکاری می کنند آشنا شوید.

نکته: عکس و نام پروفایل ها و پیج ها در این مقاله صرفا جهت رعایت حریم خصوصی پنهان شده اند.

نکته اول: پیج و پروفایل شخصی شما از هم جدا هستند

حتی با اینکه شما اول وارد پروفایل شخصی خود می شوید تا بتوانید به پیج خود دسترسی پیدا کنید و به نظر می رسد که این دو به یکدیگر مرتبط هستند، اما هیچ کس نمی تواند متوجه شود که کدام پیج ها به پروفایل شخصی شما متصل هستند.

وقتی با استفاده از ایمیلی که برای پروفایل شخصی خود از آن استفاده می کنید وارد فیسبوک شدید می توانید وضعیت کاربری خود را تغییر دهید و از فیسبوک تحت عنوان پیج تان استفاده کنید، مثل این می ماند که از پروفایل شخصی خود برای دسترسی به پیج تان استفاده کرده اید.

برای تغییر وضعیت کاربری خود در فیسبوک کافی است روی آیکن چرخ دنده مانندی که در گوشه بالایی و سمت راست صفحه هست کلیک کنید و بعد در قسمت Use Facebook as پیجی که می خواهید را انتخاب کنید.

Facebook_Page_and_Profile_Integration_01

نکته دوم: دسترسی به پیج از طریق نوار کناری فیسبوک

نام پیج های شما در سایدبار سمت چپ فیسبوک هم لیست شده است و می توانید با کلیک روی نام پیج مورد نظر به آن دسترسی پیدا کنید.

Facebook_Page_and_Profile_Integration_02

تنها کاری که باید بکنید این است که روی نام پیج کلیک کنید تا وارد پیج خود شوید. اما به خاطر داشته باشید که اگر از این روش استفاده کنید به عنوان پروفایل شخصی خود وارد پیج می شوید.

نکته بعدی را بخوانید تا بدانید پروفایل شخصی شما چطور روی ناوبری فیسبوک شما تاثیر می گذارد

نکته سوم: وضعیت کاربری خود را بررسی کنید

از کجا بفهمید که با چه اکانتی وارد فیسبوک شده اید؟‌ به بالای صفحه نگاه کنید تا ببینید کدام نام مشخص شده است. در این قسمت یا نام پروفایل شخصی شما مشخص می شود درست مثل تصویر زیر، و یا اینکه اگر به عنوان پیج خود وارد فیسبوک شده باشید در بالای صفحه نام پیج تان را می بینید.

Facebook_Page_and_Profile_Integration_03

اگر به عنوان پروفایل شخصی خود وارد پیج شده باشید نوار آبی کمرنگ تری نسبت به نوار اصلی فیسبوک در بالای صفحه به شما اطلاع می دهد که شما با پروفایل شخصی خود در حال فعالیت در پیج هستید. این نوار با نام Voice Indicator شناخته می شود.

در حال حاضر در این تصویر من به عنوان پروفایل خودم وارد پیج شده ام. برای به اشتراک گذاری محتوای تازه باید به عنوان پیج خود وارد پیج شوید، نه پروفایل شخصی تان.

اگر با پروفایل شخصی خودم در پیجم چیزی را به اشتراک بگذارم در بخش Recent Post by Others قرار می گیرد و در نیوز فید همه طرفداران پیجم آن محتوا نمایان نخواهد شد. پس مهم است که محتوای جدید خود را با اکانت پیج خود به اشتراک بگذارید تا در نیوز فید نمایان شود.

برای اینکه دچار سردرگمی یا اشتباه نشوید همیشه از طریق نوار Voice Indicator وضعیت کاربری خود را به پیج خود تغییر دهید. ضمنا به این نکته هم توجه کنید که در این حالت هر کاری که در فیسبوک انجام دهید به عنوان پیج خود انجام می دهید یعنی اگر پیج دیگری را لایک کنید یا کامنتی بگذارید به عنوان پیج تان این کار را کرده اید.

Facebook_Page_and_Profile_Integration_04

توصیه می شود از اکانت پیج خود به همان شکلی استفاده کنید که از پروفایل شخصی خود استفاده می کنید به این معنی که پیج های دیگر را لایک کنید و زیر پست هایی که دوست دارید کامنت بگذارید و به طور اجتماعی فعال باشید. این باعث می شود که پیج شما بین طرفداران پیج های دیگر هم بیشتر به چشم بیاید.

نکته چهارم: دریافت نوتیفیکیشن از پیج در پروفایل شخصی

برای اینکه در پروفایل شخصی خود نوتیفیکیشن های پیج خود را دریافت کنید وارد پیج تان شوید و در قسمت مدیریت پیج یا همان Admin Panel روی Edit Page کلیک کرده و گزینه Edit Settings را انتخاب کنید. حالا در تب Settings گزینه Notifications را انتخاب کنید و در آخر گزینه اول در این قسمت را تیک بزنید ( اگر خواستید می توانید گزینه دوم را هم تیک بزنید تا نوتیفیکیشن ها به ایمیل شما هم ارسال شود ).

Facebook_Page_and_Profile_Integration_09

حالا اگر کسی مطلبی از پیج شما را لایک کرد یا کامنتی گذاشت شما در پروفایل شخصی خود نوتیفیکیشن آن را دریافت می کنید و دیگر نیاز نیست مدام برای بررسی نوتیفیکیشن ها به پیج خود سر بزنید. ضمنا هیچ کس نوتیفیکیشن هایی که از پیج شما به پروفایل تان ارسال می شوند را در پروفایل شما نمی تواند ببیند و فقط به خود شما نشان داده می شود.

Facebook_Page_and_Profile_Integration_05

اگر پیج شما خیلی معروف است و مدام نوتیفیکیشن از آن دریافت می کنید و این موضوع برای شما آزار دهنده شده است و دیگر نمی خواهید در پروفایل شخصی خود آنها را ببینید می توانید همانطور که ذکر شد وارد بخش تنظیمات نوتیفیکیشن های پیج شوید و تیک اول ( و دوم برای ایمیل ها ) را بردارید.

نکته پنجم: دریافت به روز رسانی های پیج در نیوز فید پروفایل شخصی

چیزی که برای برخی از کاربران می تواند سردرگم کننده باشد نیوز فید است. به این نکته توجه داشته باشید که نیوز فید پروفایل شخصی شما فقط در دسترس خود شماست و دیگران نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند.

شما در نیوز فید پروفایل شخصی خود محتوای افرادی که در فیسبوک با آنها دوست هستید، افرادی که دنبال می کنید و همین طور پیج هایی که لایک کرده اید را می بینید. حالا اگر پیج خودتان را هم لایک کرده باشید به روز رسانی های پیج خود را هم در نیوز فید خود مشاهده می کنید ( و اگر برایتان سوال پیش آمده باید گفت بله شما می توانید ادمین یک پیج باشید ولی آن را لایک نکرده باشید ).

نکته ششم: افزودن پیج به عنوان کارفرما در بخش About

برای اینکه پیج خود را بیشتر در کانون توجه قرار دهید می توانید در بخش About پروفایل شخصی خود، پیج تان را به عنوان کارفرما به سابقه کاری خود بیافزایید. اگر دوست دارید دوستان شما در فیسبوک از پیج شما آگاه شوند حتما این کار را انجام دهید اما اگر می خواهید پیج شما از پروفایل شخصی تان جدا باشد می توانید از آن صرف نظر کنید ( هر چند صرف نظر کردن از این مورد توصیه نمی شود ).

Facebook_Page_and_Profile_Integration_06

نکته هفتم: ساختن پیج بدون پروفایل شخصی

با اینکه قبلا توصیه شده این کار را نکنید ولی می توانید بدون ساختن یک پروفایل شخصی در فیسبوک پیج بسازید. وقتی برای ثبت نام وارد وبسایت فیسبوک می شوید در انتهای صفحه یک گزینه به عنوان Creat a Page وجود دارد که با انتخاب آن فقط یک اکانت برای کسب و کار خود می سازید و دیگر نیازی به ساختن پروفایل شخصی ندارید.

Facebook_Business_Page_1

اگر از این راه برای ساختن پیج پیش بروید، پیج تان با پروفایل شخصی شما به هیچ عنوان در ارتباط نخواهد بود و شما از یک ایمیل جداگانه برای ورود به این پیج استفاده می کنید. لازم به ذکر است که این روش ساختن پیج محدودیت هایی هم به همراه خود دارد:

 • نوار بالایی فیسبوک حذف خواهد شد. شما نمی توانید در فیسبوک جست و جو کنید یا به پیج های دیگر بروید.
 • با این اکانت نمی توانید به عنوان پیج خودتان پیج های دیگر را لایک کنید و پشتیبانی خود از آن پیج ها را نشان دهید.
 • از آنجایی که نمی توانید پیج های دیگر را لایک کنید، نیوز فید هم نخواهید داشت که محتوای جدید از پیج های دیگر را مشاهده کنید.
 • از آنجایی که این نوع پیج ها به پروفایل شخصی شما هیچ ارتباطی نمی توانند داشته باشند، شما در پنل ادمین پیج خود گزینه Invite Friends را نخواهید داشت و نمی توانید از طریق خود فیسبوک دوستان خود را دعوت کنید تا پیج تان را لایک کنند.

فکر نمی کنم دلیل خاصی وجود داشته باشید که بخواهید از این طریق پیج بسازید. پیج هایی که به پروفایل شخصی در ارتباط هستند به اندازه کافی امنیت شما را حفظ می کنند، ضمن اینکه محدودیت های پیج های بی نیاز از پروفایل شخصی را هم ندارند.

نکته هشتم: نمایان کردن صاحب پیج

Facebook_Page_and_Profile_Integration_07

می توانید اگر خواستید پروفایل صاحب پیج را در پیج خود نمایان سازید. برای اینکار روی Edit Page کلیک کنید و بعد گزینه Update Page Info را انتخاب کنید. حالا روی تب More کلیک کرده و گزینه Featured را انتخاب کنید. در قسمت لایک ها می توانید پیج های دلخواه را انتخاب کنید و در بخش Page Owners هم می توانید پروفایل های شخصی که مدیریت پیج را بر عهده دارند نمایان کنید.

Facebook_Page_and_Profile_Integration_08

نتیجه:

امیدوارم با این مقاله استفاده از فیسبوک را بیشتر آموخته باشید و در استفاده از فیسبوک به عنوان پیج و پروفایل شخصی ابهامی برای شما وجود نداشته باشد. خود شما چطور از پروفایل و پیج خود در فیسبوک استفاده می کنید؟ کدام یک را بیشتر به کار می برید؟‌ منتظر دیدگاه های شما هستیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

من بهراد جاود هستم، یک وبلاگ نویس و تولید کننده محتوا. از سال ۸۹ که فعالیتم را به عنوان یک وبلاگ نویس شروع کردم با وبلاگ‌های زیادی همکاری داشته‌ام و تجربیات و اطلاعات زیادی در این دوران در زمینه وبلاگ نویسی و تولید محتوا کسب کردم. اکنون سعی دارم شما را هم با لذت وبلاگ‌نویسی آشنا کنم تا شاید شما هم بتوانید وبلاگ‌نویس درون خود را بشناسید و در این حرفه پیشرفت کنید.

۱۵۳ دیدگاه

 1. مقاله خوب و پرکاربردی بود. ممنون.

 2. afshin گفت:

  مطلب مفیدی بود ولی به نظرم قالب سایتتون بیش از حد ساده است
  یکم رنگ و لعاب لازم داره
  ممنون

 3. مسعود گفت:

  سلام من ۲ تا پیچ دارم میخوام هر ۲ این پیچ رو ادغام کنم و ۱ پیچ کنم این کار ممکنه ؟

  • اگر اکانت شما توی هر دو پیج Manager هست و دو پیج اسم و محتوای مشابه دارن می تونید این دو تا رو ادغام کنید. برای این کار وارد اون پیجی که میخواین نگهش دارید بشید بعد روی edit page کلیک کنید و گزینه edit settings رو انتخاب کنید، حالا روی merge pages و بعد merge duplicate pages کلیک کنید و حالا پیجی که می خواید ادغام کنید رو انتخاب کنید. اگر گزینه merge pages توی تنظیمات پیج رو ندیدید یعنی اینکه فعلا این امکان برای پیج های شما فراهم نشده.

 4. محمد گفت:

  مورد پسندم بود مرسی

 5. مهسا گفت:

  بعد از ادغام کردن تعدا لایک های پیج چی میشه ؟

  • اکثر مواردی که توی این مقاله بهش اشاره شد صرفا برای کنترل ساده تر پیج بوده ولی برخی از این کارها می تونه روی لایک های پیج هم تاثیر مثبت بذاره مثل اضافه کردن نام پیج به بخش About پروفایل شخصی که توی مقاله در موردش نوشتم.

 6. shabnam گفت:

  سلام ممنون از توضیحات مفیدتون.

  من دوتا اکانت فیس بوک دارم. با اولی یه پیج ساختم و دومی رو هم به عنوان دومین ادمین پیج معرفی کردم حالا اگه اکانت اول رو کامل پاک کنم ایا پیجم هم پاک میشه یا نه؟
  در حال حاضر اکانت اول رو فقط غیر فعال کردم ولی پیجم فعاله و از اکانت دومم میتونم مدیریتش کنم میخوام ببینم اگه کامل اکانت اول رو از بین ببرم یعنی پاکش کنم باز هم پیجم فعال خواهد بود یا پیجم هم پاک خواهد شد ؟

  ممنون میشم پاسخ بدید

  • اگر اکانت دوم خودتون رو به ادمین اصلی پیج تغییر بدید می تونید اکانت اول رو حذف کنید ولی اگر اکانتی که ادمین اصلی پیج هست رو پاک کنید تمامی اطلاعات مرتبط با اون اکانت از جمله پیج ها هم باهاش پاک میشن

 7. ماهورا گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  ۱. چرا تعداد کسانی که پیج رو لایک کرده اند با چیزی که فیس بوک اعلام میکنه فرق داره در واقع کمتر از چیزیه که فیس بوک نشون میده ؟
  ۲. من هر کاری میکنم که کسی رو از پیج Ban یا Remove کنم نمیشه پنجره اش باز میشه اما موقعی که میخوام رو گزینه پذیرش کلیک کنم کار نمیکنه . چه موقعی که با پروفایل خودم هستم چه موقعی که از پیج استفاده میکنم
  ۳ . چطور میشه شهری رو که توش هستم تو پیج نشون بدم

  • ۱- شما اطلاعات فیسبوک در مورد تعداد لایک ها رو با کجا مقایسه می کنید؟ فیسبوک معمولا به طور دقیق تعداد لایک های پیج رو نمایش میده.
   ۲- برای بن کردن افرادی که پیج شما رو لایک کردن، با اکانت پیج‌تون روی see likes کلیک کنید و بعد گزینه Get more likes رو انتخاب کنید. از لیستی که بهتون نشون داده میشه کنار اسم شخص موردنظرتون روی علامت x کلیک کنید. بعد گزینه Ban permanently را انتخاب کنید و در آخر هم روی okay کلیک کنید.
   ۳- اصولا کسی نمی تونه ببینه که کدوم اکانت ادمین پیج هست مگر اینکه همونطور که در نکته هشتم این مقاله نوشتم ادمین های پیج رو مشخص کنید تا در اون صورت دیگران با مشاهده اکانت ادمین به اطلاعات بیشتری در موردش دست پیدا کنن. یا اینکه می تونید در بخش about پیج‌تون توضیحات محل سکونت خودتون یا محل فعالیت شرکت‌تون رو اعلام کنید.

 8. بهنام گفت:

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  من چه جوری میتونم متوجه بشم کدوم کاربر بیشترین لایک و کامنت رو گذاشته

 9. hadis گفت:

  سلام ، خسته نباشید

  ۱- چطوری میتونم تعداد دنبال کننده هام رو ببرم بالا؟
  ۲- چطوری میتونم توی پیچم ، سوال بذارم و دیگران رو توی پستام تگ کنم؟
  ۳- من یه پیچی دارم ، اسمش سراب هست ، میخوام توی پروفایلم ، وقتی کسی وارد قسمت about میشه ، مثلا نوشته باشه :
  در سراب کار میکند
  چطوری میتونم این کارو انجام بدم؟

 10. فرشاد گفت:

  سلام ، من پیجی دارم که یک بار قبلا Url اون رو تغییر دادم ولی حالا نیاز دارم که دوباره Url رو تغییر بدم ولی فیسبوک اجازه اینکار رو بهم نمیده ، چند بار هم به فیسبوک Feedback دادم و Report کردم ولی جوابی نگرفتم ، اگه شما روش دوباره تغییر دادن Url رو میدونین ممنون میشم راهنماییم کنید
  تشکر

 11. مرتضی گفت:

  با سلام و تشکر فراوان بابت سایت و مطلب بسیار خوبتون

  بنده اخیرا از اکانت خودم یک صفحه ساختم. بعد متاسفانه اشتباها اکانت خودم رو به صفحه تبدیل کردم. یعنی در حال حاضر وقتی وارد اکانتم میشم فقط دو تا صفحه رو میبینم (یکی از اون ها همون اکانت شخصی منه)
  راه حلی برای برگرداندن صفحه جدیدی ایجاد شده به اکانت شخصی خودم وجود داره؟
  اون قدر که من متوجه شدم نمیشه اینکارو کرد و باید به فیسبوک درخواست بدی که فکر نمیکنم جواب بده

  • سلام. بله برای این کار باید درخواست بدهید چون این خلاف قوانین فیسبوک هست و فیسبوک باید خودش بررسی کند و در صورت لزوم مجددا پیج را به اکانت تبدیل کند

 12. sina گفت:

  salam
  age man page amo tabdil konam be fan page falow ham va frindam tabdil mishan be like ya bayad dobare az aval shoro konam ?

 13. محمد گفت:

  سلام چگونه در پیج خود گزینه invite یا همان دعوت کردن دیگران را برای افراد عادی فعال کنیم؟؟؟

 14. taha گفت:

  سلام

  من از ادمين پيجي خارج شده ام شدم اديتر حالا ميخواهم دوباره ادمين شوم
  لطفا با اين ايميل راهنماييم كنيد تشكر

 15. محمد گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  ممنون بابت سایت خوبتون
  من یه فن پیج دارم جلو اسمش چندین تا شماره هست و آدرسش طولانی هست میخوام کوتاش کنم
  ممنون میشم کمکم کنید

  مثال :
  https://www.facebook.com/pages/test/652404514838570

  میخوام اینطوریش کنم مثل شکل زیر

  https://www.facebook.com/pages/Test

 16. uss گفت:

  سلام و خسته نباشید
  یه سوال داشتم از خدمتتون
  من با پروفایل خودم یک پیج ساختم و حالا میخام یه نفر دیگه هم بهش دسترسی داشته باشه ولی پسوردمو نمیخام بهش بدم. امکانش هست اونم بتونم با پروفایل خودش وارد بشه؟

 17. armin گفت:

  سلام من یه پیج دارم که توسط یکی از پروفایل هام ادارش میکنم که این پروفایلم از طرف فیس بوک غیر فعال شد ( عکس از شناسنامه یا پاسپورتم میخواد که منم نمیدم و در این صورت همین یکی دو روز غیر فعال میشه ) میخواستم بدونم منی که الان نمیتونم وارد پروفایلم بشم ( وارد بشم عکس میخواد هرکاری کنم تشکر میکنه شوتم میکنه بیرون :-دی ) میتونم مدیریت پیجمو به یکی دیگه از پروفایل هام بدم ؟ راهی هست ؟ میان بری چیزی ؟

 18. همایون گفت:

  سلام. با سپاس از مطلب مفیدتان.
  من یک صفحه با استفاده از پروفایلم ساخته ام. وقتی در پروفایلم می خواهم صفحه ام را به عنوان کارفرما اضافه کنم، هنگام تایپ نام صفحه، صفحه ی واقعی ام در پیشنهاد فیس بوک ظاهر نمی شود بلکه صفحه ای دقیقا با همان نام گویا ایجاد می شود. چطور می توانم این مشکل را حل کنم؟ البته به صفحه ای که ساخته ام کاملا دسترسی دارم.

 19. بابک گفت:

  سلام
  من زیاد به فیس بوک وارد نیستم یه روز یه پیج آزمایشی از تو پروفایلم درست کردم ببینم چطور هست منتها خودم رو معرفی نکردم و موضوع پیج هم مربوط به یه کانال تلوزیونی عرفانی هست حالا مشکل ساز شده برام اینطور که کسایی که پیج رو لایک کردن فکر می کنن که این پیج مال مالک اون کانال هست و انگاری که اون کانال هم پیج نداشته با اینکه اعلام کردم که من اون نیستم اما مدام در خواست و سوال ازم می شه حالا می خوام حذفش کنم اما گفتم حالا که ۴۰۰ نفری لایکش کردن بی احترامی هست اگر بشه مالکیت پیج رو انتقال داد به صاحب اصلیش مشکل حل می شه سوال اینکه همچین کاری ممکن هست ؟؟

  با تشکر از جواب شما

 20. علی گفت:

  من مدیر بخش شرکتم که یه پیج بنام شرکت درست کردم منتها چون پیج تولیدی صنعتی هستش لایک نمیخوره به اون صورت
  آیا امکانش هست لایک پیج رو مخفی کرد؟؟

 21. مصطفی گفت:

  سلام و تشکر از اطلاعات خوبتون
  من چطور میتونم پیجم رو وری فای کنم.

 22. faryasad گفت:

  سلام من یه پیج با پروفایل خودم ساختم حالا میخوام کلا پیج رو بدم به کس دیگه چطور این کارو میکنن نمیخوام صفحه ی من در دسترسش باشه و کلا میخوام این پیج رو به کس دیگه انتقال بدم و دیگه تو صفحه ی من نباشه

 23. ارمین گفت:

  با سلام و تبریک برای داشتن سایتی آموزنده با قالب زیبا و کاربردی. سوال من این است که افراد مشهوری که در فیسبوک پیج دارند. از کجا میشه متوجه شد که چه محدودیت هایی در پیجشون دارن؟ به عنوان مثال آیا قابلیت اد فرند پروفایل های معمولی را دارند .؟ با تشکر

 24. فرزان گفت:

  سلام
  ممنون میشم اگه بگید چه طور میشه پروفایل شخصی کسی رو تحت یک پست در یک پیج تگ کرد

 25. مهدی گفت:

  سلام
  من خیلی وارد نبود و یک اکانت درست کردم و با اون اکانت یه پیج ساختم ولی الان بازدید کننده ها بیشتر صفحه رو میبینن و عضو صفحه نمیشن.
  چطور میتونم اکانتم رو به پیجِ تنها تبدیل کنم

  ممنون

 26. arash گفت:

  سلام. من یه پیج دارم تو فیس بوک. از کجا میتونم نگاه کنم افرادی که لایک کردن صفحه رو کیا هستن؟ قبلا یه جایی بود از اونجا قشنگ نشون میداد به ترتیب کیا لایک کردن. ممنون میشم. واجبه. قراره به نفری که لایک ۵ هزاری صفحه رو زده یه جایزه بدم…من میام سر میزنم اینجا اگر به ایمیل هم اطلاع رسانی کنین ممنون میشم

 27. Ali گفت:

  سلام
  اکانت فیس بوک ساختم
  درخواست دوستی را غیر فعال کردم
  میخوام رو کاور صفحه کنار پیام , دکمه like رو اضافه کنم به صفحه
  باید چی کار کنم

 28. محمد گفت:

  سلام.خسته نباشید.چرا نمیشه به عنوان مدیر یک پیج ( نه پروفایل اصلی ) عضو گروه ها شد یا حتی در گروه های همگانی پست داد؟
  مشکل از منه یا کلا فیس بوک این امکان را نداره؟
  اگه واقعا این طوره پس چه جوری میشه پس باسه صفحه لایک جمع کنی؟باید حتما در صفحه ی دیگه پست بدی تا دیگران لایکت کنند؟

  • خیر نمیشه توسط صفحه در دیگر گروه‌ها عضو شد، چون گروه‌ها برای انسان‌ها (profile) ها هستند نه صفحات. روش‌های خیلی زیادی برای دریافت لایک وجود داره و پست دادن در دیگر صفحات هم یکی از این موارده.

 29. بهرام گفت:

  با سلام من ٥ پيج دارم تو صفحه خودم حالا ميخوام يكي رو حذف كنم چه طريقي هست. دون اينكه هر شخص تو صفحه خودش چند تا پيج ميتونه بسازه

 30. محمد گفت:

  یه چیزی یادم رفت بگم.اگه در یک صفحه دو سایت قرار بدیم چه طوره؟تاثیرش از نظر سئو نصف میشه؟

 31. mh1 گفت:

  سلام ببخشید من یک پیج ایجاد کردم
  اما وقتی با اکانت یکی از دوستام وارد صفحه شدیم
  دیدم که فرد میتونه پست ارسال کنه…
  میتونم تنظیمات رو جوری کنم که فقط خودم بتونم پست ارسال کنم
  ممنون میشم راهنماییم کنید
  عکس زیر رو ببینید(من این عکس رو با اکانت یکی از دوستان وارد پیج شدم,میبینید که اونم میتونه پست ارسال کنه)
  http://www.gemupload.ir/images/vubwvdyy8zprrstsddr.jpg
  لطفا لینک پاسخ رو به ایمیلم بفرستید…

 32. پژی گفت:

  سلام.میخواستم بدونم چجوری میشه که پیجم توسط فیسبوک رسمی بشه و بغلش تیک ابی بزنن؟

 33. حسین گفت:

  سلام
  آیا میشه نوع پیج ایجاد شده رو تغییر داد؟

 34. artimis گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  یه راهنمایی میخواستم، میخوام بدونم که چطور میشه لایک های یک پیج و پستاش رو بالا برد؟
  چطوری میشه هر پست رو ارتقا داد تا افرادی هم که اون پیج رو لایک نکردن بتونن پست رو رو والشون ببینن؟

 35. حامد گفت:

  سلام. من یه پیچ داشتم که متاسفانه برای اکانتی که باهاش پیج رو مدیریت میکردم مشکل پیش اومد و قفل شد. ولی یکی از دوستامو قبلا ادیتور کرده بودم. آیا راهی هست که اون بتونه خودش یا کس دیگری رو بعنوان ادمین قرار بده؟

 36. سلام گفت:

  سلام یه سوال مهم دارم لطفا جواب بدید

  من یک پروفایل دارم که توش یه پیج ساختم اما حالا میخوام پروفایل شخصی خودم رو حذف یا همون دی اکتیو کنم اما میخوام پیجی که تو پروفایلم هست فعال باشه چیکار کنم ؟ نمیشه مثلا یه پیج بسازم و لایک ها و پست ها رو به پیج جدید انتقال بدم ؟ کلا راهی داره من پروفایل شخصی خودم رو حذف کنم ولی پیج باقی بمونه ؟

 37. مرتضی مختار گفت:

  واقعا معلومات خوب و کاملی بود خیلی ممنونم رفیق!
  و قالب سایت هم خیلی ساده و راحت هستش.
  همیشه موفق باشید!!!

 38. farshad گفت:

  من پروفایل شخصی خودم رو با پیج ادغام کردم ، میخواستم بدونم آیا راهی دارم بتونم پروفایل رو برگردونم ؟ اگر بله لطفا راهنمایی کنین

 39. شاهین گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم چطور میشه تو پستایی که از طریق پیج منتشر میکنیم اعضای پیج رو تگ یا خطاب کنیم آخه چند وقتیه میبینم بعضی از پیج ها این کار رو میکنن اما از طریق معمول (تگ کردن تو پستای پروفایل شخصی) نتونستم.
  پیشاپیش ممنون.

 40. شاهین گفت:

  بعد یه نکته دیگه
  اگر بخوام تمام پست های پیجو بصورت پیش فرض یا تمام پستی ارسال شده قبل رو
  High Light کنم چی؟ امکانش هست؟ به چه صورت؟
  تشکر از توجهتون. :)

 41. بهروز گفت:

  درود بر شما ، من تازه یه پیج ساختم و تمام نکاتی که گفتین واقعن برام مورد پرسش بود ، ممنون
  اما دو پرسش هم دارم ، آیا میشه درحالیکه از روش پروفایل شخصی پیج ساختیم (تک ایمیلی) به کسانی که friend صفحه ی شخصی مون نیستند invite برای لایک کردن پیجمون بدیم؟؟ و دو اینکه آیا میشه با friend ها مون چت کنیم اما اسم شخصیمون نیفته و با نام پیجمون با دوستامون چت کنیم؟؟
  ممنون میشم از راه ایمیل پاسخم رو بدین ، بازم ممنون

  • خیر فقط می‌شه کسانی که جزء دوستان شما هستن رو در داخل خود فیس‌بوک دعوت به لایک کنید. اگر دیگران به شما مسیج بدن می‌تونید باهاشون چت کنید، اما شما نمی‌تونید آغاز کننده گفت‌وگو با افراد با پیجتون باشید

 42. م.م گفت:

  سلام … من یک صفحۀ آشپزی دارم که مدت یه هفته است که فیبوک صفحه را محدود کرده و صفحه از حالت (public) خارج شده و فقط خودم به عنوان ادمین صفحه می توانم صفحه را ببینم. هر چی بررسی کردم هیچ خطایی در سابقه صفحه پیدا نکردم . غیر از تغییر اسم صفحه که اون هم مربوط به چندین ماه پیش بوده. با قسمت راهمایی فیسبوک هم چند بار مکاتبه کردم ولی نتیجه نگرفتم .
  ممکنه راهنمایی کنید؟
  متشکرم

 43. م.م گفت:

  در ادامه توضیحات بالا… قبل از این که نوتیفیشن از طرف فیسبوک برای محدود شدن صفحه را ببینم پروفایل شخصی خودم هم باز نمیشد و از طریق شناسایی عکس توانستم وارد پروفایل یا صفحه شخصی خودم شود…و بعد دیدم که صفحه ای که ادمینش هستم از حالت پاپلیک در آمده کاربران دیگر هیچ دسترسی به آن ندارند. … ممنون

 44. حسین گفت:

  چطور داخل یه پیج فیبسبوک که من مدیرش هستم یک رو رفع بلاک کنم یا یکی رو بلاک کنم؟ داخل کامنت ها خوندم ولی نشد..

 45. ذبیح گفت:

  سلام من وقتی میخوام به پیج خودم ادمین اضافه کنم به قسمت Add Another Person‎ امیل میخواهد هرچه نام وامیل ادرس را اضافه میکنم قبول نمیکنه اصلا شخص را ظاهر نمیکنه راحل چیه ؟

 46. ندا احمدی گفت:

  سلام
  یک اکانت فیسبوک ساختم، ازطریقش یک پیج هم ساخته ام برای طرفداران. اما همه افراد هم صفحه شخصی و هم پیج من رو میبینن و لایک کردن.
  من میخوام فقط پیج داشته باشم، اصلا امکان این هست که صفحه شخصی رو یه طوری حذف کرد و فقط پیج باشه؟؟؟
  یا اگر نه، چطور میتونم صفحه شخصیم رو از دید دیگران پنهان کنم؟

  • سینا حسن زاده گفت:

   این امکان وجود نداره که حساب شخصی رو حذف کرد و پیج رو داشته باشید. میتونید صفحه تان را از حالت پابلیک دراورده و طوری تنظیم نمایید که فقط خودتان قادر به دیدنش باشید.

 47. nanis گفت:

  سلام. یکی از دوستانم یک پیج دارد که فکر می کنم با پروفایلش ساخته. به من یک پسوورد داده تا آدمین دوم بشوم. چطور باید پیج را باز کنم. ممنون میشم پاسخ بدهید

 48. ﺳﺎﺭا گفت:

  ﺑﺎ ﺳﻼﻡ
  ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺯ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﺧﻮﺑﺘﻮﻥ
  ﻭﻟﻲ ﻳﻪ ﺳﻮاﻝ ﺩاﺷﺘﻢ ﻣﻦ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻣﻮﺑﺎﻳﻠﻢ ﻣﻴﺨﻮاﻥ ﺗﻮ ﭘﻴﺞ ﺧﻮﺩﻡ ﭘﺴﺖ ﻛﻨﻢ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻛﻪ اﻳﻦ ﻛﺎﺭ و ﻣﻴﻜﻨﻢ اﺳﻢ اﻛﺎﻧﺖ ﻓﻴﺴﺒﻮﻙ ﺷﺨﺼﻴﻢ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﭘﺴﺘﻢ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻣﻴﺸﻪ ﻣﺜﻼ ﻣﻴﻨﻮﻳﺴﻪ ﭘﺴﺖ ﺷﺪﻩ اﺯ ﺳﺎﺭا ﺩﺭ ﻓﻼﻧﻪ ﺳﺎﻋﺖ
  ﭼﻴﻜﺎﺭ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻜﻨﻢ ﺩﺭﺳﺖ ﺑﺸﻪ و ﺑﻪ ﻋﻨﻮاﻥ ﺁﺩﻣﻴﻦ ﭘﻴﺠﻢ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﻭ ﭘﺴﺖ ﻛﻨﻢ?

 49. SAJJAD گفت:

  میخواستم بدونم اگه خواستم یه نفر را در پیج فیسبوک ادمین کنم چطور میتونم کاری کنم که نتونه منو از ادمین اصلی حذف کنه. کلا میخوام بدونم چیکار باید کرد که به این چیزها دسترسی نداشته باشه

 50. محمد حسن گفت:

  میشه وقتی یه پستی رو ارسال میکنی بعد به دلایل خاص وقتی ویرایشش میکنی یه کاری کنیم که ویرایش رو نشون نده

 51. مصطفی گفت:

  اقا چطور پروفایلم رو تبدیل به پیج کنم وفقط پیج داشته بشم .
  مزیت های این کار رو میخوام بدونم
  رفیقم تو شهر لندنه میخوام باهاش چت کنم لطفا راهنمایی کنید

 52. SAJJAD گفت:

  میخواستم بدونم ایا راهی است بشه تا کسی پیج فیسبوکت را لایک پسند نکنه نتونه چیزی را به اشتراک بزاره یا نظر بده- منظورم اینه راهی باشه که هر کی وارد پیج میشه اول پیج را لایک کنه بعد بتونه فیلمی یا پستی را به اشتراک بگذاره یا نظری بده. مثل عضو شدن. اگه است لطفا به صورت دقیق توضیح بدید با تشکر از زحماتتان

 53. SAJJAD گفت:

  لطفا یکی جواب ما را بده-میخواستم بدونم ایا راهی است بشه تا کسی پیج فیسبوکت را لایک پسند نکنه نتونه چیزی را به اشتراک بزاره یا نظر بده- منظورم اینه راهی باشه که هر کی وارد پیج میشه اول پیج را لایک کنه بعد بتونه فیلمی یا پستی را به اشتراک بگذاره یا نظری بده. مثل عضو شدن. چون خیلی ها میان فیلم ها را فقط به اشتراک میزارن ولی لایک نمیکنند- اگه است لطفا به صورت دقیق توضیح بدید با تشکر از زحماتتان

 54. نسرین گفت:

  سلام
  از کدوم قسمت ادمین اضافه می کنن؟

 55. مرتضی گفت:

  چطور میتونم امنیت پیج رو طوری بالا ببرم که اگر کسی مطلب میزاره رو پیج اول به تایید من برسه بعد برای عموم به نمایش در بیاد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 56. ناهید گفت:

  سلام.. من قبلاً پیجی داشتم که به دلیل اینکه اکنتم خراب شد.پیجمم از بین رفت،مجبور شدم یک اکنت دیگه بسازم و دوباره پیجم از اول درست کنم،چون بازم احتمال خراب شدن اکنتم هست میخاستم ببینم راهی هست که بتونم پیجم رو همیشه داشته باشم،و از بین نره،ودر امان باشه…

 57. ناجی گفت:

  سلام. ممنون از اطلاع رسانی دقیقتان. یک سوال:
  من می خوام صفحه فیس بوک خودم رو ارتقا بدم تا دیگه درخواست دوستی برام نیاد هرکی دوست داشت لایک بزنه و تعداد دوستام رو بیشتر کنم. لطفا راهنمایی کنید

 58. ناجی گفت:

  کاک مسعود چگونه روی صفحه ام این جمله رو بنویسم «صفحه رسمی» ممنون از راهنماییتون.

  • خواهش می‌کنم؛‌
   اگر منظورتون Verify کردن صفحه (تیک آبی کنار نام) هست که باید از طریق خود فیس‌بوک اقدام کنید. این امکان برای افرادی که خبرنگار هستن، مسئول و مدیر جای خاصی هستن و یا بازیگرها و .. فعال می‌شه.

 59. زهره گفت:

  سلام و سپاس از مطلبتون
  صفحه ای که ساختم تا دیروز گزینه invite داشت. امروز نداره! نیست اصلا این امکان روی صفحه ام. حتی برای خودم! چی شده؟

  • فیس‌بوک گاهی اوقات جای عناصر مختلف صفحات رو عوض می‌کنه؛‌ جای نگرانی نیست. وارد پیجتون بشید و به دنبال نوشته invite your friends بگردید. باید در منوی کناری صفحه فیس‌بوکتون باشه.

 60. زهره گفت:

  حل شد :)

 61. ناجی گفت:

  مسعود جان معذرت یک سوال دیگر هم دارم. خدا از راضی باشه.
  من با یک کامپیوتر دیگه وارد فیس بوکم شدم ولی بلاک شد و هرکاری میکنم نه با سیستم خودم وارد میشه نه با سیستم دیگری میتوانم وارد صفحه ام بشم. ازت ممنون میشم راهنمایی کنی.
  یعنی یه کاری کنم که بتونم از سیستمهای مختلفی به صفحه ام وارد بشم. البته الان که کلاً بلوکه شده.

  • در حالت عادی شما مشکلی برای این کار نخواهید داشت اما باید حواستون باشه که IP کشورهای مختلف خیلی مهمه. یعنی اگر از آمریکا وارد می‌شید، باید همیشه از همون کشور استفاده کنید.

 62. پری گفت:

  سلام.
  میخواستم بدونم اگه یه پروفایل رو کاملا دیلیت کرده باشیم
  بازم فن پیج ها یا تبلیغات ساخته شده توسط
  پروفایلم باقی میمونه؟

 63. Zahra گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای اینکه یکی از دوستانم رو به گروهی دیگه از دوستان ساجست کنم تا اون گروه فرد مورد نظر رو اد کنن چکار باید بکنم؟

 64. ﺳﺎﺭا گفت:

  سلام
  من یه سوال دارم میخوام دوتا پیج رو ادغام کنم هر دوتا هم میتونن ادغام بشن ولی یکی راجب یک موضوع بحث میکنه یکی دیگه راحب یه چیز دیگه الان من این دوتا رو اسماشون و تغییر دادم که مثلا هر دوتا پیج شبیه هم به نظر برسه . ولی بازم فیسبوک اجازه ادغام نمیده . من باید چکار کنم ؟ تموم پست های پیجی و که میخوام ادغام کنم و باید حذف کنم ؟؟ یا چطوری این دوتا را شبیه هم کنم ؟؟
  ممنون

 65. sahar گفت:

  سلام.من یه فن پیج دارم که اوایل زمانی که ساخته بودمش بقیه که سرچ میکردن پیدا میشد ولی الان پیداش نمیکنن فقط خودم میتونم از پیج شخصیم pages رو بزنم و پیداش کنم.میشه راهنماییم کنید.ممنون میشم.

 66. ظاهر گفت:

  سلام
  بنده میخواستم بدونم چطور میشه از پیجم استفاده کنم که بتونم کاربرای دیگه رو لایک کنمو اصلا با پروفایل کار نکنم
  یه جورایی میخوام سایتم رو معرفی کنم و پستهای سایتم رو بریزم توش

  • امکان لایک کردن بقیه کاربران وجود نداره. شما صرفا می‌تونید از طریق پروفایل با کاربران به صورت مستقیم (مثل اضافه کردن به عنوان دوست و ..)‌ در ارتباط باشید. پیج بیشتر یه ارتباط یک‌طرفه‌ست.

 67. niazy sulaiman گفت:

  سلام به آقای انجینیر فیسبوک تشکر از اطلاعات مفید شما.
  من یک سوال داشتم ،.،یک پیچ دارم میخواهم آنرا در پیچ دیگر شریک سازم ممکن است.
  تا کابر های پیچ ام زیاد شوند. تشکر بسیار زیاد.

 68. شیوا گفت:

  ضمن تشکر از مطالب شما سوالی داشتم
  من ادمین چند پیج هستم در فیسبوک.برای دومیت بار یک اتفاقی رخ داده که دلیلش برایم مشخص نیست!
  در کادری که همیشه باز میکنیم و وارد صفحه ی مورد نظر که ادمینش هستم میشوم نام صفحه ی شخصی خودم حذف شده و فقط صفحات عمومی دیده میشن و وقتی وارد اونها میشم در نوار آبی باز مشخصات مربوط به صفحه شخصی من هست نه صفحه ای که ادمین آن هستم.بنابراین امکان چک کردن مسیج ها و دیگر چیزها از نوار آبی نیست چون جبه مسیج صفحه شخصی رویت میشود!! دفعه اول این اتفاق افتاد و بعد از مدت طولانی خود به خود درست شد!! اما دوباره این اتفاق افتاده! راهنمایی بفرمایید.

 69. سارا گفت:

  سلام
  من با پیجم یه فن پیج ساختم و الان م یخوام پیجم رو دیاکتیو کنم یه پیج جدید بسازم میتونم فن پیجم رو انتقال بدم به پیج جدید ؟
  می تونم فن پیجم رو مستقل داشته باشم ؟
  میشه اصلا پیج اصلی دی اکتیو بشه اما فن پیج بمونه ؟

 70. سوده گفت:

  سلام ، من با پروفایل خودم یه پیج ساختم ولی حالا می خوام این پیجرو رو پروفایل یکی دیگه منتقل کنم . می شه ؟

 71. paria گفت:

  سلام ممنون از اطلاع رسانیتون
  مشکل من :
  از اونجا که نمی تونم url پیج رو تغییر بدم یه صفحه جدید ساختم با همون محتوای پیج قبلی ، اما اسمش رو نمی شد یکسان بذارم ، بنابر این دو صفحه با محتوای یکسان اما نامهای متفاوت دارم که مرج هم نمی شن ممکنه لطفن راهنمایی کنین که یا آدرس پیج رو عوض کنم یا چطور این دو صفحه رو مرج کنم !

 72. علي گفت:

  سلام لطفا دقيق توضيح بدين كه چطوري ميتونم يه ادمين ديگه به پيجم اضافه كنم ممنون

 73. پریا گفت:

  سلام
  من چند روز پیش سوالی پرسیده بودم ، جواب که هیچ الان سوالم رو هم نمی بینم :)))

 74. آبی گفت:

  سلام
  امکان این وجود داره که ادمین یه پیج رو بشناسیم
  یعنی اینکه چجوری میتونیم بفهمیم ادمین فلانه پیج کیه؟؟
  ممنونم

 75. mohamad گفت:

  سلام خسته نباشید
  من یه فن پیچ برای سایتم ساختم ولی در بخش درباره سایت فقط یک عدد آدرس سایتم رو نشون میده فقط http://www.jocar.ir/ رو نشون میده من بعضی از پیج هارو دیدم که دوتا آدرس دارن چجوری میتونم دوتا آدرس درج کنم؟؟
  مثال: http://www.jocar.ir/ وwww.jocar.ir

  پیشاپیش از شما و سایت خوب ۱ ادمین متشکرم

 76. شیوا گفت:

  سلام
  فیسبوک از من فوتو آیدی می خواهد
  در واقع هایدن کرده اکانتمو بی دلیل
  چون دوتا اکانت داشتم قوانین مسخره و مزخرف فیسبوک باعث فراری دادن مخاطبش شده من وقتی دارم تولید محتوا میکنم و کار غیرقانونی انجام نمیدم چرا باید اطلاعات شخصی ام رو به این جاسوسا بدم؟
  خب حالا فکر کنید این اتفاق برای یک اکانتم میفتاد و هر دو تا پیجم نابود میشد
  الان از من اسکن پاسپورت میخواد من چیکار کنم؟ منم چندتا پاسپورت خارجی پیدا کردم اما با اسم مستعار اکانتم سازگار نیست اونو قبول میکنه؟ یا اگه اونو بفرستم کلا بلاک میشه؟
  با چه نرم افزاری میتونم دستکاریش کنم و اسم مستعارو روش بنویسم؟ چه نرم افزاری؟ شما میتونید این کارو برام بکنید؟ یا حداقل راهنمایی کنید چیکار کنم؟ اگر پاسپورتو بفرستم اجازه میده اسمو به همون تغییر بدم یا میگه شما قوانین رو نقض کردید و حذف میکنه؟
  خیلی نگرانم
  واقعا مرگ بر فیسبوک جاسوس
  به بهانه های واهی میخواهد اطلاعات جمع کنه هم چاسوسی کنه هم پول دربیاره

 77. شیوا گفت:

  شرمنده بابت مزاحمت مجدد
  فقط میخوام دوتا سوال رو صراحتا اگر می دانید جواب بدهید
  ۱- اگر من پاسپورتی براشون بفرستم که با اسم پروفایلم نخونه کاربری کلا مسدود میشه یا میگه تشکر از شما و حالا برو اسمتو به اسم واقعیت عوض کن
  ۲- اگر من تایید نکنم و چیزی نفرستم اکانت و تکلیف پیجی که ساختم چی میشه؟ هر دو بعد از یک مدت حذف می شوند؟ با اینکه هیچکدوم کار غیرقانونی یا حرف بد و توهین و هیچ مورد خلاف ادبی توشون نبوده

 78. آزیتا گفت:

  باسلام. من دوتا گروه در فیسبوک دارم . میخام هردوتا گروه رو ادغام کنم که اعضارو یکجا بیارم . پیج نیست گروهه. چجور ادغامشون کنم
  ممنونم

 79. حمید گفت:

  با سلام می خواستم بدونم چطور میشه پیج هایی که مورد پسند بنده هست در پیج خودم بزارم؟

 80. احمد گفت:

  من یه اکانت فیسبوک با نام جعلی برای خودم دارم…چند روز پیش با یه نفر داخل فیسبوک دوست شدم..سوال من اینه که آیا کسی میتونه اطلاعات واقعی من مانند اسم و فامیل واقعیمو بفهمه؟

 81. حمید حامدنیا گفت:

  عالی بود
  حالا اگر به ساله ای برخوردم می دانم که خبرگانی آگاه در این زمینه می توانند راهنمایی ام کنند.
  شاد باشید !

 82. حسین ب گفت:

  سلام. من یه مشکل خیلی بزرگ دارم که تو اینترنت هیچ مطلبی درموردش نوشته نشده٬ من یه پروفایل شخصی تو فیسبوک دارم که از طریق اون یه پیج هم برای کارم ایجاد کردم. حالا وقتی میخوام مطلبی رو از سایت دیگه ای به اشتراک بذارم٬ به جای شیر شدن توی پیجم توی پروفایل شخصیم شیر میشه. چطور باید کاری کنم که مطالب فقط توی پیجم به اشتراک گذاشته بشن؟

 83. احسان گفت:

  سلام چطور می تونم صفخه ای رو که ساخیم رو حذف کنم

 84. آیناز گفت:

  سلام
  ممنون
  یه سوال داشتم
  من میخوام دوتا پیجمو تو فیسبوک ادغام کنم
  اسماشون یکی هست هردوتاشون هم انجمن هستن ولی وقتی میخوام ادغامشون کنم پیام میده که پیجی واسه ادغام ندارم در حالیکه دو تا پیج دارم هردوتاشون هم کلی لایک دارن اسماشون هم دقیقا مثه همه
  چیکار کنم ؟ میتونید لطفا کمکم کنید ؟
  ممنون

 85. نیلوفر گفت:

  سلام
  تازه عضو فیسبوک شدم . گزینه public نداره.چیکارکنم که همه پستها دیده بشن.متشکرم.

 86. ali گفت:

  ممنون تان مقاله خوبی بود
  گرچه این جا برای نظر دادن هست اما من یک مشکل داشتم در فسبوک که خمین جا مطرح میکنم شاید زیاد کسای این مشلو داشته باشند در این مقالات متوجه اش نشدم

  او ایکه چکار باید کرد تا کسی ما را به کدام گروپ ادد کرده نتوانه
  تشکر

 87. دانا گفت:

  یک سوال دارم . در لیست چت فیس بوک اسامی برخی دوستان بدون چراغ سبز و زمان وجود دارد . ترتیب و وجود اسامی به آنلاین بودن افراد بستگی دارد؟؟؟

 88. shopin گفت:

  درود بر شما
  من در صفحه فیس بوک تجاری میخواستم یک نظرسنجی ارائه کنم ولی این مورد رو نداره. ممکنه راهنمایی کنید.
  ممنونم از مطالب مفیدتون

 89. ناصر جمالی گفت:

  سلام
  مدتیه وقتی میخام ازاکانت شخصی خودم وارد پیجی که ادمین اون هستم بشم اسم خودم اون بالا هست ونمیتونم وارد صفحه اصلی پیج بشم وصفحه اصلی اکانت خودم بازمیشه ولی پستهایی که روی پیج میگذارم بعنوان پیج فرستاده میشه اون توضیحات واون ابزاری که بالا توضیح دادین من نمیبینم البته مربوط به سال ۹۲ هست لطفا راهنمایی کنید باید چیکارکنم که مثل قبل وارد پیج بشم گوشزد های پیج رو ببینم ومتوجه بشم چه کسانی جدیدا پیج رالایک کردن وعضو شدن
  ممنون

 90. مهدی گفت:

  ممنون
  مطلب خیلی خوبی بود

 91. بهاره گفت:

  سلام
  من تو فيسبوكم پيج درست كردم حالا چطور ميتونم مطلب صفحه ام و تو پيج ام به اشتراك بدارم

 92. هادی گفت:

  سلام ببخشید نوار ابزار منو فیس بوک پایین امده ایا امکان درست شدن دارد

 93. جعفر گفت:

  استفاده بردیم
  ممنون

 94. امیرمحمدرضایی گفت:

  سلام . خسته نباشین . من وقتی از طریق اینستا گرام اصلیم میخوام به فیسبوک متصل بشم ، بعد از اینکه گزینه switch to profile business رو میزنم و continue رو میزنم ، با اون که اکانت فیسبوک دارم ولی گزینه creat page میاد . زیر همین صفحه نوشته cotact your page’s admin to permissinos

 95. javad گفت:

  خوب بود

 96. javad گفت:

  سلام من یه پیج تو فیسبوک باز کرده بودم پاکش کردم آیا حصاب اصلی فیسبوکم هم پاک میشه نوشته بعد ۱۴ روز پاک میشه پیجم

 97. علی گفت:

  سلام
  ممنون از مطلب مفید شما
  با تبدیل پروفایل به پیج امکانش هست که پست هایی که در پروفایل قرار گرفته به پیج منتقل بشن واینکه بعد از تبدیل پروفایل به پیج دیگه پروفایل برای کاربران نشون داده نشه و فقط پیج قابل مشاهده باشه؟

  با تشکر از شما

 98. عرفان گفت:

  سلام. میخواستم بدونم میشه که یک پروفایل شخصی رو به گروه تبدیل کرد؟؟

 99. ربیعی گفت:

  سلام
  یه سوال
  پیجی رو که ایجاد میکنید
  چقدر طول میکشه تا فیس بوک بهش اجازه ساخت یوزر نیم بده
  پیج ساختم
  اما گزینه یوزرنیم فعال نیست براش

شما چه دیدگاهی دارید؟

قوانین

۱- لطفا از دیدگاه‌ها برای تبلیغ مستقیم سایت خود استفاده نکنید.

۲- دیدگاه‌‌هایی که در بخش نامشان، کلمه کلیدی به کار رفته باشد تایید نخواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر قوانین کاربری را بخوانید


آخرین نوشته‌های یک ادمین را در ایمیلتان دریافت کنید

عضو لیست ایمیلی ما شوید تا آخرین نوشته‌های یک ادمین برایتان ایمیل شود