به بخش خدمات مشاوره‌ای سئو خوش آمدید

اهمیت سئو (بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو) امروز بر مدیران شرکت‌ها و مدیران وبسایت‌ها پوشیده نیست؛ موتور های جست‌وجو باکیفیت‌ترین کاربران را برای وبسایت‌ها به ارمغان می‌آورند و این کیفیت، بیشترین فروش را رقم می‌زند. ما تا حد امکان به یاری این کسب‌وکارها پرداختیم و تابه‌حال توانسته‌ایم تعداد زیادی پروژه در حیطه‌های مختلف به پایان برسانیم و بازدید‌ و رتبه‌های مناسبی را برای مشتریانمان کسب کنیم.

2034-Businessman-working-on-the-currency-chart-line-e1380635145848

گاهی اوقات مشتریان از ما چیزی به جز انجام پروژه می‌خواهند؛ آنها می‌خواهند که خود بخشی از کار را یاد بگیرند و یا خود تیم فنی‌ای دارند و می‌خواهند که ما به آنها کمک کنیم تا مشکلات سایتشان را در بخش‌های مختلف رفع کنند. ما بیشتر اوقات خدمات مشاوره را به این عزیزان پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانند با هزینه متعارف، هم با پروسه SEO آشنا شوند و هم اگر حرفه‌ای هستند، به طور مستقیم سوالات خود را از ما در جلسات آنلاین یا حضوری بپرسند.

در خدمات مشاوره‌ سئو، ما در دو حالت خدمات‌مان را ارائه می‌کنیم:

  •  پکیج مشاوره:

ما در این پلن، برای بهینه‌سازی سایت شما برنامه‌ریزی می‌کنیم، مشکلاتش را پیدا می‌کنیم و آنها را با کمک شما رفع می‌کنیم و در زمینه‌های مختلف لینک‌بیلدینگ و محتوا به شما مشاوره می‌دهیم. ما این پلن را به سایت‌های متوسط، فروشگاه‌های اینترنتی و شرکت‌هایی که مدیر آنها در بخش‌های فنی توانمند است یا نیروی فنی‌ای برای سایت خود دارند توصیه می‌کنیم. حتما با ما تماس بگیرید تا دقیقا برای شما بنویسیم که چه کاری می‌توانیم برایتان انجام دهیم.

  • مشاوره به صورت ساعتی:

گاهی شما برای سئوی سایتتان نیازمند صرفا چند ساعت مشاوره هستید و یا در زمینه‌های مختلف بازاریابی اینترنتی مشاوره می‌خواهید. ما می‌توانیم به صورت ساعتی به شما مشاوره بدهیم و پاسخگوی سوالاتتان باشیم.

پ‌ن: دیگر یک ادمین خدمات سئو و مشاوره ارائه نمی‌دهد. این خدمات توسط بخش سئو شرکت فرنیان ارائه می‌شود.آخرین نوشته‌های یک ادمین را در ایمیلتان دریافت کنید

عضو لیست ایمیلی ما شوید تا آخرین نوشته‌های یک ادمین برایتان ایمیل شود