برگزاری کمپ یک روزه مدیریت تبلیغات اینترنتی

اگر مدت زیادی‌ست که با یک‌ادمین همراه هستید و مارا می‌خوانید؛ حتما در جریان هستید که ما در بازه‌های زمانی مختلف،‌ دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مختلفی را برگزار می‌کنیم. خوشبختانه از اغلب این دوره‌ها استقبال شد و افراد شرکت‌کننده راضی بودند. اما اکثر این دوره‌ها،‌ دوره‌های یک الی دوهفته‌ای بودند که حضور را کمی سخت‌تر می‌کرد.

اما این بار، با همکاری مرکز طراحی اسپیرال و آژانس فرنیان، کمپ آموزشی یک‌روزه‌ای با موضوع «مدیریت تبلیغات اینترنتی» را برگزار می‌کنیم. این کمپ یک روزه مناسب صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی، مدیران استارتاپ‌ها، مدیران IT شرکتهای تجاری، طراحان گرافیک، مدیران فروش و بازاریابی و فعالان حوزه تبلیغات آفلاین است. به‌طوری که در طی ۳ جلسه ۳ ساعته، شما با مبانی و ملزومات مدیریت یک کمپین تبلیغات اینترنتی آشنا خواهید شد و یاد می‌گیرید که چگونه آنها را به کار بگیرید.

سرفصل‌های دوره به شرح زیر هستند:

  • شرح و کاربست مدلهای AIDA و FCB
  • بحث Market Segmentation و تدوین استراتژی
  • بازاریابی داده‌محور (روشهای تحقیق، پرسشنامه‌ها و تحلیل آمار)
  • کمپین‌های ایده‌محور: کمترین هزینه با بیشترین تاثیر
  • بازاریابی محتوا: کمپین‌های خبری و رسانه‌ای
  • شناخت بهتر روشهای تبلیغاتی بنری: PPC و CPM و مفهوم CPA
  • بحث و گفت‌وگو در مورد سئو و استراتژی‌های آن
  • آنالیز و بررسی رقیبان از نظر سئو، محتوا و عملکرد کلی
  • استراتژی شبکه‌های اجتماعی: تلگرام، اینستاگرام، توئیتر، فیسبوک
  • بررسی و آنالیز چند نمونه موفق در ایران

در طی این یک روز، من،‌ آقای جواد افتاده (مدیریت وب‌سایت SocialMedia.ir) و دکتر بیدی، مدیرعامل شرکت اسپیرال به عنوان مدرس در خدمت شما هستیم. این کمپ در دهکده جوانی برج میلاد برگزار می‌شود. ما از ۸ صبح روز ۱۸ شهریور با وعده صبحانه در خدمت شما هستیم  و پس از صرف شام، کمپ را به پایان خواهیم رساند.

شما می‌توانید تا قبل از ۱۲ شهریور، با مبلغ ۱۳۰ هزار تومان و پس از آن،‌ با مبلغ ۱۴۵ هزار تومان ثبت‌نام کنید. ضمنا شما می‌توانید با کد تخفیف Farnian، علاوه بر تخفیف زودهنگام، تخفیف ویژه کاربران مارا نیز دریافت کنید.

ثبت نام در دوره از طریق Evand

مشاهده اطلاعات بیشتر در اسپیرال

در صورتی که سوال/مشکلی در مورد دوره دارید، می‌توانید با شماره ۰۲۱۵۵۴۳۳۲۷۷ (خانم کاظمی) تماس بگیرید. البته همچنان می‌توانید از طریق کامنت‌های این پست،‌ سوالات فنی یا … خود را مطرح کنید و من تلاش می‌کنم در اسرع فرصت پاسخ بدهم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

۶ سالی هست که در زمینه‌های مختلفی همچون وبلاگ‌نویسی٬ سئو و آزادکاری در یک ادمین می‌نویسم و در حال حاضر مدیرعامل شرکت فرنیان هستم.

شما چه دیدگاهی دارید؟

قوانین

۱- لطفا از دیدگاه‌ها برای تبلیغ مستقیم سایت خود استفاده نکنید.

۲- دیدگاه‌‌هایی که در بخش نامشان، کلمه کلیدی به کار رفته باشد تایید نخواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر قوانین کاربری را بخوانید


آخرین نوشته‌های یک ادمین را در ایمیلتان دریافت کنید

عضو لیست ایمیلی ما شوید تا آخرین نوشته‌های یک ادمین برایتان ایمیل شود