چگونه با مطالب خوب ، لینک و بازدید بگیریم ؟

بدون شک وقتی تمرکز خود را برای بهینه سازی وبسایتتان برای موتور های جست و جو جمع کردید ، مطالب خوب و با ارزش را در اولویت قرار داده اید. مطالب خوب میتوانند کاربران شما را تحت تاثیر قرار دهند و آن ها را به سایت شما بازگردانند . اگر موتور های جست و جو برای شما بازدیدکنندگانی فراهم کنند و مطالب خوبی درون وبسایت شما نباشد ، مسلما ترافیک شما بدون استفاده خواهد ماند !

 

دریافت بازدید و لینک با استفاده از مطالب خوب

نوشتن مطالب خوب و دریافت بازدید و لینک در مقابل

اگر مطالب خوب بنویسید ، در جذب کاربر شانس بیشتری خواهید داشت . وقتی خوانندگان وبسایتتان تصمیم به اشتراک گذاری مطلب سایت شما در موتورهای جست و جو میگیرند ، شما یک لینک از شبکه های اجتماعی دریافت می کنید .  آیا تا به حال شده است که از  یک مطلب آنقدر خوشتان بیاید و آن را برای همه دوستانتان ارسال کنید ؟ آیا دوستانتان از آن مطلب خوششان نیامده است و آن را منتشر نکرده اند ؟

دوستان بازدیدکننده شما ، به سایت شما وارد میشوند و اگر از مطلب شما خوششان بیاید ، مسلما دوباره آن را در شبکه های اجتماعی منتشر میکند. حتی شاید آنها  با خواندن مطلب شما ، ایده ای برای یک مطلب جدید به ذهنش برسد و آن را در وبلاگ خود منتشر کند و به سایت شما لینک بدهد.

اهمیت تولید مطالب خوب و جدید

شاید یادتان رفته باشد شما چرا اینجا هستید ؟ مطلب جدیدی در یک ادمین منتشر شده است و شما در حال خواندن آن هستید ، آیا غیر از این است ؟. به کاربران خود مطالب جدید و خوب آموزش بدهید تا آنها نیز برای شما کاری انجام بدهند و یا هر روز یا چند روز به سایت شما سر بزنند و مطالب جدیدتان را بخوانند . مطمئن باشید که خیلی از کاربران دوستانی دارند که در طی روز از آنها درباره سایت های خوب و با ارزش میپرسند . سعی کنید که آنقدر به کاربران نزدیک بشوید تا اول از همه سایت شما را به دوستان خود معرفی کنند . شاید این روش به طور مستقیم به دریافت لینک مرتبط نباشد ، اما حلقه ایجاد لینک گسترده تر میشود.

ساخت لینک یا link building مثل این میماند که شما از دوستانتان بخواهید که شما را به دیگر دوستانشان معرفی کنند . در این حالت ، شما فقط کاربر را برای خواندن مطالب تبلیغاتی خود دعوت نمیکنید ، بلکه با مطالب خوب از آنها پذیرایی میکنید و اگر آنها به محصول و یا خدمات شما نیاز  داشته باشند ، از صفحه مخصوص به آن دیدن می کنند و از محصول و یا خدمات شما استفاده می کنند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

۶ سالی هست که در زمینه‌های مختلفی همچون وبلاگ‌نویسی٬ سئو و آزادکاری در یک ادمین می‌نویسم و در حال حاضر مدیرعامل شرکت فرنیان هستم.

۶ دیدگاه

 1. camry گفت:

  با سلام
  من عاشق سایت هایی مثل شما هستم
  اما یه تقاضا دارم :
  لطفا از مطالب در رابطه با آموزش سایت سازی و وبلاگ نویسی بیشتر بزارین تا اخبار تکنولوژی
  چون کمتر سایتی دیده میشه که راجع به مهارت های سایت و وبلاگ نویسی صحبت کرده باشند

  با تشکر

 2. حسینی گفت:

  سلام
  بله حق باشماست .مطلب خوب خود بهترین
  راه جذب لینک و بازدید بیشتر برای سایت است.
  تشکر

 3. matin گفت:

  سلام ایا یک کاربر که تو رزبلاگ یا میهن وبلاگ نویسی میکنه با دامنه خود سرویس میتواند رشد خوبی داشته باشد مثلا بازدید روزانه بالا و رتبه بالا داشته باشد چطور؟
  چون وبلاگ ندیدم بازدید و رتبه خوبی داشته باشد
  بیشتر وبلاگ های که من سر زدم هم مطالب کپی زیادی داشت هم قالب بد . بعد وبلاگ نویسی کمتر دیدم که برود از سایت خارجی ترجمه کنه یا لینک دانلود مال خودش باشه؟

  • خوب به دلیل محدودیت این سری سرویس های وبلاگ نویسی است .
   اکثر افرادی که از سرویس های رایگان استفاده میکنن ، به چشم یک درآمد به وبلاگ نویسی نگاه نمیکنن و فقط قصد سرگرم بودن رو دارند.

 4. مطالبی که نوشتید بسیار عالی و مفید بود
  متشکرم

 5. متین گفت:

  سلام
  خواستم بدونم چطور ورودی به وبلاگ یا سایت که فیلتر شده شناسای کنیم و حذف کنیم راهنمای کنید لطفا؟

شما چه دیدگاهی دارید؟

قوانین

۱- لطفا از دیدگاه‌ها برای تبلیغ مستقیم سایت خود استفاده نکنید.

۲- دیدگاه‌‌هایی که در بخش نامشان، کلمه کلیدی به کار رفته باشد تایید نخواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر قوانین کاربری را بخوانید


آخرین نوشته‌های یک ادمین را در ایمیلتان دریافت کنید

عضو لیست ایمیلی ما شوید تا آخرین نوشته‌های یک ادمین برایتان ایمیل شود