معرفی هفته : whatpulse ، چند متر با موس حرکت کرده اید؟

اکثر کسانی که در روز با کامپیوتر کار میکنند ، شاید روزی به این فکر بیافتند که چقدر از صفحه کلیدشان کار کشیده اند و یا چند متر موس را حرکت داده اند .

امروز قصد دارم تا به معرفی سرویس  WhatPulse بپردازم . این سرویس ، به شما اجازه میدهد تا تعداد کلید های فشرده شده صفحه کلید خود ، تعداد کلیک ها ، میزان حرکت موس بر حسب مایل را بدانید . همچنین ، این سرویس میتواند با توییتر ارتباط برقرار کند و مثلا هر ۱۲ ساعت ، اطلاعات کلیک ها و دکمه های فشرده شده را بر روی آن ارسال کند.

طبق گفته مسئول whatpulse در صفحه درباره پالس ، این سرویس یک key logger نیست و فقط وظیفه شمارش دکمه ها و کلیک ها را دارد و اطلاعات شما را ذخیره نمیکند.این نرم افزار، دارای رتبه بندی نیز میباشد . به شما اجازه میدهد تا بدانید در بین دیگر افراد در رتبه چندم قرار گرفتید !

برای ورود به whatpulse  کلیک کنید.

ابتدا در سایت whatpulse ثبت نام کنید و نرم افزار مربوطه اش را دریافت کنید . سپس نام کاربری و پسوردی که در سایت ساخته اید را در نرم افزار وارد کنید . حال نرم افزار شروع به شمارش میکند . هر وقت دوست داشتید پالس کنید ، بر روی ایکن نرم افزار در TaskBar کلیک کنید و pulse now  را انتخاب کنید .

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

۶ سالی هست که در زمینه‌های مختلفی همچون وبلاگ‌نویسی٬ سئو و آزادکاری در یک ادمین می‌نویسم و در حال حاضر مدیرعامل شرکت فرنیان هستم.

یک دیدگاه

  1. ahmadalli گفت:

    اتفاقا این نرم‌افزار کی‌لاگر هم هست. چون توی نرم‌افزار یه بخش Key Frequency داره که میگه چه کلیدی رو بیشتر فشار دادید.

شما چه دیدگاهی دارید؟

قوانین

۱- لطفا از دیدگاه‌ها برای تبلیغ مستقیم سایت خود استفاده نکنید.

۲- دیدگاه‌‌هایی که در بخش نامشان، کلمه کلیدی به کار رفته باشد تایید نخواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر قوانین کاربری را بخوانید


آخرین نوشته‌های یک ادمین را در ایمیلتان دریافت کنید

عضو لیست ایمیلی ما شوید تا آخرین نوشته‌های یک ادمین برایتان ایمیل شود