چگونه برای کسب و کار خود یک صفحه در فیس‌بوک ایجاد کنید؟

اگر در بین شبکه های اجتماعی، فیسبوک را برای کسب و کار خود انتخاب کرده اید و قصد دارید در آن یک صفحه برای خود ایجاد کنید و به شکل صحیح در آن به فعالیت بپردازید، شاید این سوال در ذهنتان نقش ببندد که چطور می توان از طریق این شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود موفقیت های بزرگی به وجود اورید.

Facebook_Business_Page_Main

 

اگر چنین است می توانید برای شروع از راهنمای زیر استفاده کنید تا به بهترین شکل ممکن صفحه کسب و کار خود را در فیسبوک راه اندازی کنید. این آموزش بر اساس قوائد بهینه سازی شبکه های اجتماعی است و به همین دلیل نکاتی را داراست که شاید برای اولین بار آنها را می خوانید.

راهنمای ساختن یک صفحه در فیسبوک با رعایت قوائد بهینه سازی شبکه های اجتماعی

 • قدم اول: در فیسبوک عضو شوید

اگر تا کنون در فیسبوک برای خود حساب کاربری شخصی نساخته اید کافی است وارد وبسایت فیسبوک شوید و از طریق آن برای خود یک اکانت شخصی بسازید. با این که فیسبوک این امکان را برای شما فراهم کرده تا بدون نیاز به ساخت اکانت شخصی، یک اکانت تجاری ایجاد کنید ولی این کار به شما توصیه نمی شود چون محدودیت هایی برای شما به همراه دارد.

Facebook_Business_Page_1

بعد از اینکه اکانت شخصی خود را در فیسبوک ایجاد کردید نوبت به ساخت یک صفحه برای کسب و کارتان می رسد. صفحه شما در فیسبوک به اکانت شخصی‌تان وابسته است ولی در عین حال این دو به طور کاملا مجزا عمل می کنند، به این معنی که هیچ کس نمی تواند از طریق صفحه کاری تان به اکانت شخصی تان دسترسی پیدا کند یا از اطلاعات شما آگاه شود.

 • قدم دوم: صفحه بسازید

به آدرس facebook.com/pages/creat.php بروید و نگاهی به دسته های اصلی صفحات در فیسبوک بیاندازید و دسته ای را که مدنظر شماست انتخاب کنید. روی گزینه مورد نظر خود کلیک کنید تا بخش جدید برای شما نمایان شود، در این بخش هم باید به طور دقیق تری دسته مورد نظر خود برای صفحه تان را انتخاب کنید.

Facebook_Business_Page_2

گزینه Local Business or Place را انتخاب نکنید مگر اینکه بخواهید برای یک فروشگاه یا محل تجاری که در دنیای واقعی دارید یک صفحه در فیسبوک ایجاد کنید. چون وقتی این گزینه را انتخاب می کنید، فیسبوک به طور خودکار صفحه شما را به یک موقعیت جغرافیایی نیز تبدیل می کند. شما قطعا دوست ندارید دیگران به دفتر کار خانگی‌تان سر بزنند.

 • قدم سوم: انتخاب دسته کاری مورد نظر و نام گذاری صفحه

همانطور که در قدم دوم ذکر شد وقتی روی یکی از گزینه های پیش رویتان کلیک می کنید یک پنجره دیگر برای شما باز می شود که از طریق این پنجره باید یک بار دیگر و اینبار به طور متمرکزتر دسته مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای صفحه خود یک نام مناسب معین کنید. بعد از اینکه دسته کاری صفحه خود را انتخاب کردید نوبت به انتخاب نام برای صفحه‌تان می رسد.

Facebook_Business_Page_3

نام صفحه شما هر نامی که می خواهید می تواند باشد، فقط کافی است نام مورد نظر خود را بخشی که در پایین منوی انتخاب دسته ها وجود دارد وارد کنید. برای انتخاب نام صفحه خود به اندازه کافی وقت صرف کنید و در مورد آن فکر کنید. اگر یک نام مشخص برای برند خود دارید کار سختی در پیش ندارید فقط نام برند خود را وارد کنید. اما اگر به تازگی می خواهید شروع کنید و برندتان هنوز اسمی ندارد کار کمی پیچیده تر است. به کار بردن کلمات کلیدی در نام صفحه می تواند خیلی مفید باشد چون باعث می شود تا صفحه شما در جست و جو هایی که در فیسبوک انجام می شود جزء اولین نتایج باشد. برای نام صفحه خود تا ۷۰ کاراکتر هم محدودیت دارید.

تا زمانی که طرفداران شما ( یا همان لایک های صفحه تان ) به ۲۰۰ عدد نرسیده باشد شما این امکان را دارید که نام صفحه را تغییر دهید. بنابراین اگر فکر می کنید اکنون نمی توانید در مورد نام صفحه تان تصمیم بگیرید می توانید بعدا در موردش فکر کنید.

سپس گزینه I agree to Facebook Pages Terms را تیک بزنید. این گزینه برای آن است که فیسبوک مطمئن شود با قوانین صفحات در فیسبوک موافق هستید. حالا روی Get Started کلیک کنید. در این مرحله شما باید عکس صفحه و اطلاعاتی در مورد صفحه را وارد کنید. اولین کار انتخاب یک عکس برای صفحه است.

 • قدم چهارم: عکس حساب کاربری خود را وارد کنید

عکس حساب کاربری همان عکسی است که در کنار پست های صفحه تان نمایان می شود. اندازه ایده آل برای عکس حساب کاربری ۱۸۰ پیکسل در ۱۸۰ پیکسل است، هر چند می توانید از عکس هایی با اندازه های دیگر هم استفاده کنید. اگر عکس شما بزرگتر از این اندازه بود می توانید حدود قابل مشاهده در عکس حساب کاربری را خودتان مشخص کنید. برای این کار کافی است روی Edit Profile Picture کلیک کنید و بعد Edit Thumbnail را انتخاب کنید.

Facebook_Business_Page_4

بعد از اینکه عکس پروفایل خود را انتخاب کردید روی Next کلیک کنید تا به بخشی هدایت شوید که باید اطلاعات کلی در مورد صفحه خود وارد کنید.

 • قدم پنجم: افزودن اطلاعات کلی در مورد صفحه

در این بخش شما می توانید اطلاعات موردنظر خود در مورد کسب و کارتان و صفحه را وارد کنید. نکته جالب این است که این اطلاعات در گوگل ایندکس می شوند، پس باید مطمئن باشید که اطلاعاتی که وارد می کنید کاملا مفصل و پر از کلمات کلیدی باشند.

اطلاعات اولیه ای که در این بخش از شما درخواست می شود در واقع همان اطلاعاتی است که در زیر عکس کاور شما نمایان می شود. لازم به ذکر است که با اینکه در این مرحله شما هیچ محدودیتی در تعداد کاراکتر ندارید ولی بد نیست توجه داشته باشید که فقط ۱۵۵ کاراکتر در زیر عکس کاور شما به عنوان اطلاعات نشان داده می شوند، پس بهتر است توضیحات‌ تان در این مرحله بیشتر از ۱۵۵ کاراکتر نباشد.

پیشنهاد می شود حتما لینک وب سایت کسب و کار خود را در این محل بگنجانید تا بازدیدکنندگان صفحه شما در فیسبوک بتوانند به سادگی به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند. در محل وارد کردن آدرس وب سایت می توانید آدرس وب سایت خود را وارد کنید. اگر می خواهید آدرس های دیگری که به هر نحو به کسب و کار شما مربوط هستند مثل آدرس توییتر کسب و کارتان را هم وارد کنید می توانید با کلیک بر روی Add Another Site این کار را انجام دهید.

Facebook_Business_Page_5

در انتها گزینه Yes را تیک بزنید که با این کار به فیسبوک اطمینان می دهید که صفحه شما مربوط به یک کسب و کار یا محصول و یا برندی واقعی است. حالا روی Save Info کلیک کنید. تبریک می گویم! اکنون شما صاحب یک صفحه در فیسبوک هستید. اما هنوز چند مورد باقی مانده که باید به آنها توجه کنید. فیسبوک به طور خودکار شما را به یک سری مراحل دیگر هدایت می کند که البته برخی از آنها چندان هم مهم نیستند.

 • قدم ششم: صفحه خودتان را لایک کنید

فیسبوک از شما دعوت می کند که خودتان صفحه ای که ساختید را لایک کنید که ایده خوبی است ولی ضروری نیست.

Facebook_Business_Page_6

 • قدم هفتم: هنوز برای دعوت مخاطبان ایمیل‌تان زود است

حالا فیسبوک از شما می خواهد تا افرادی که با ایمیل با آنها در ارتباط هستید را دعوت کنید تا صفحه شما را لایک کنند که این مورد هنوز زود است و بهتر است چنین کاری نکنید. ضمن اینکه استفاده از سیستم خود فیسبوک برای ارسال دعوت نامه ایمیلی خیلی کار جالبی نیست و بهتر است خودتان از هر سرویس ایمیلی که استفاده می کنید، به دست خودتان یک دعوت نامه خوب و مناسب بنویسید و به دوستان خود ارسال کنید.

 • قدم هشتم: چیزی به اشتراک بگذارید

درخواست بعدی فیسبوک از شما این است که اولین پست خود را در صفحه تان منتشر کنید که باز هم یادآوری می شود که این مورد کاملا اختیاری است می توانید با کلیک روی Skip از این مرحله بگذرید. هر چند این بار بهتر است به فیسبوک گوش کنید چون قبل از اینکه از دیگران دعوت کنید تا از صفحه شما در فیسبوک دیدن کنند و آن را لایک کنند، بد نیست به اندازه کافی در آن محتوا تولید کرده باشید و چیزی به اشتراک گذاشته باشید چون معمولا کسی دوست ندارد صفحه ای را لایک کند که هنوز هیچ حرفی برای گفتن ندارد و موضوعی را به اشتراک نگذاشته است.

 • قدم نهم: عکس کاور صفحه تان را وارد کنید

هیچ صفحه ای در فیسبوک بدون عکس کاور کامل نمی شود. بهترین اندازه برای عکس کاور ۸۵۱ پیکسل پهنا و ۳۱۵ پیکسل درازا دارد. هر چند می توانید از اندازه های دیگر هم استفاده کنید و فیسبوک به طور خودکار اندازه عکس را تغییر می دهد، علاوه بر این می توانید محدوده دید عکس را هم تغییر دهید ولی برخی از محدوده های بالایی و پایینی عکس ممکن است از نظر پنهان بماند.

Facebook_Business_Page_7

چند مدت پیش فیسبوک اعلام کرد عکس های کاور بیشتر از ۲۰ درصد متن نمی توانند داشته باشند. بنابراین هنوز این امکان وجود دارد که در عکس کاور خود از بازدیدکنندگان بخواهید صفحه شما را لایک کنند.

روشی که فیسبوک متوجه می شود آیا شما بیشتز از ۲۰ درصد متن در عکس کاور خود استفاده کرده اید یا نه این است که آنها یک جدول ۲۵ خانه ای به عنوان یک لایه در بخش عکس کاور قرار داده اند. اگر بیشتر از ۵ خانه از این جدول شامل متن شود، عکس شما از قانون ۲۰ درصد سرپیچی کرده.

وقتی عکس مناسب را برای کاور خود انتخاب کردید روی دکمه Add Cover کلیک کنید و بعد Upload Photo را انتخاب کنید. عکس مورد نظر را از کامپیوتر خود پیدا کنید و انتخاب کنید و بعد محل قرارگیری آن را در صفحه فیسبوک تان تنظیم کنید و در آخر روی Save Changes کلیک کنید.

 • قدم دهم: اطلاعات بیشتری به صفحه خود اضافه کنید

با اینکه قبلا یک سری اطلاعات کلی در مورد صفحه خود وارد کرده اید، اما هنوز هم اطلاعاتی هست که باید در مورد صفحه تان اضافه کنید تا تصویر مشخص تری از کسب و کارتان به بازدید کننده ارائه دهید. از پنل مدیریتی در بالای صفحه تان در فیسبوک روی Edit Page کلیک کنید و سپس گزینه  Update Info را انتخاب کنید.

Facebook_Business_Page_8

حالا امکانات بسیار وسیع و گسترده ای در اختیار دارید تا هر نوع اطلاعاتی را که می خواهید به صفحه تان اضافه کنید. بخش About برای هر دسته از صفحات تفاوت هایی دارد. یعنی اگر قبلا شما دسته بندی صفحه خود را به عنوان یک کسب و کار محلی انتخاب کرده باشید و روی Local Business کلیک کرده باشید، اکنون در بخش About یک نقشه هم می بینید که محل قرارگیری جغرافیایی کسب و کار شما را نشان می دهد. ضمنا شما در همین بخش هم می توانید دسته بندی صفحه خود را تغییر دهید.

Facebook_Business_Page_9

بسیار خوب، دیگر کاری باقی نمانده و صفحه شما آماده است تا به بازدیدکنندگان ارائه شود. اکنون می توانید از دوستان خود بخواهید صفحه شما را در فیسبوک لایک کنند. البته خیلی کارهای دیگری هم می توان با صفحات فیسبوک انجام داد مثل اضافه کردن نرم افزارها. ولی در حال حاضر همین کافی است. در آینده شما را با دیگر راهکارهای مفید برای مدیریت صفحات فیسبوک آشنا خواهیم کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

من بهراد جاود هستم، یک وبلاگ نویس و تولید کننده محتوا. از سال ۸۹ که فعالیتم را به عنوان یک وبلاگ نویس شروع کردم با وبلاگ‌های زیادی همکاری داشته‌ام و تجربیات و اطلاعات زیادی در این دوران در زمینه وبلاگ نویسی و تولید محتوا کسب کردم. اکنون سعی دارم شما را هم با لذت وبلاگ‌نویسی آشنا کنم تا شاید شما هم بتوانید وبلاگ‌نویس درون خود را بشناسید و در این حرفه پیشرفت کنید.

۶۷ دیدگاه

 1. محمدرضا گفت:

  ممنون ، جالب و متفاوت بود :)

 2. لطفا یک مطلب در رابطه با افزایش لایک فیسبوک بنویسید اینکه چه راه هایی برای افزایش مخاطب هست
  به عنوان مثال کامنت در پیج های محبوب پر بازدید

 3. آموزش خیلی کامل و کاربردی بود ، منتظر قسمت های بعدی هم هستیم فقط خواهشا ادامه داره دیگه ؟!

 4. مطلب آموزشی خوبی بود و به نکات ریز خوبی اشاره شده بود.

 5. علی گفت:

  ممنون از مطالب کاملت
  فقط من می خوام بدونم اینکه یک صفحه بیشتر like بخوره چه نفعی برای صاحبش داره؟ چون بعضی سایتها با اینکه فقط جنبه تفریحی دارند باز هم دنبال like شدن هستند!

  • در مورد این موضوع بعدا مطالب بیشتری در یک ادمین نوشته میشه ولی الان فقط بگم که تعداد لایک روی سئوی سایت تاثیر مستقیم نداره ولی لایک بیشتر یعنی محبوبیت بیشتر و یعنی اینکه اون صفحه روش درستی رو برای بازاریابی فیسبوکی انتخاب کرده، اما لایک شدن خود مطالبی که به اشتراک گذاشته میشن هم مهم هست.

 6. علی گفت:

  انتظار داشتم بیشتر در مورد تولید محتوا صحبت بشه. یعنی اینکه چی بزاریم تو فیسبوک که بهتر بتونیم کسب و کارمون رو تبلیغ کنیم.

 7. محمد گفت:

  عالی بود
  من قبلا یک صفحه ایجاد کردم برای سایتم اما الان فقط ۴ نفر جوین شدن.زیاد دربارش نمیدونم.
  لطفا این آموزش مدیریتش رو هم قرار بدید.

 8. سمانه گفت:

  سلام
  به نظرتون اگه با اکانت خودمون که قدیمیه یه پیج بسازیم ( برای یک کار تجاری ) یا این که یک اکانت جدید بسازیم ، بعد یک پیج بسازیم تاثیری روی میزان لایک پیج داره یا نداره؟
  البته امکان انتقال پیج وجود داره بیشتر برای کارهای تجاری که ممکنه بعدها مسئولیتی نداشته باشی چه توصیه ای میشه؟

 9. امین گفت:

  جالب بود …کمی بیشتر جزییات توضیح بدید چون بیشتر افرادی که میان توی این صفحه تازه کارند مثل من…متشکرم

 10. حامد گفت:

  سلام
  url آدرس پیج فیسبوکم می خوام دلخواه باشه چی کار باید انجام بدم ؟ یه سری اعداد ادامه ی url هست

 11. ایلیا گفت:

  با تشکر از توضیحات جامع و کاملتون.
  در مورد قرار دادن دکمه لایک فیسبوک در وب سایت می گن اگر کاربر با آی پی ایرانی باشه پلاگینش نمایش داده نمیشه، اما بنده با آی پی داخلی هم سایت شما رو چک کردم دکمه های لایک فیسبوک و تویتر و گوگل پلاستون فعال بود و مخفی نشده بود.
  داستان چیست؟

 12. اسماعیل گفت:

  سلام
  من چندی پیش سعی در ساختن یه PAGE واسه مغازم کردم ولی ظاهرا PAGE شخصی ساختم ( بعد از مطالعه مطالب فوقفهمیدم)آیا میشود اصلاح کرد.
  باتشکر از اطلاع رسانی شما

 13. سحر گفت:

  سلام ممنون از آموزش جامع و کاملی که در اختیار ما قرار دادید.
  من یه پیج دارم که می خوام یه پست رو به صورت ثابت که اولین پست باشه نمایش بدم چطوری می تونم این تنظیمات رو اعمال کنم . منتظر پاسخ شما هستم . ممنون

 14. علی گفت:

  سلام نمی دونم چرا فیلدی که باید بعد از آدرس فیس بوک آدرس صفحه خودم رو بزنم فعال نیست

  منظورم
  http://www.facebook.com/yourname
  هستش

  َآها وقتی میخوام دستی وارد کنم پیغام میده که باید ۲۵ لایک بخوره صفحه

  میشه راهنمایی کنید

  ممنون

 15. علی گفت:

  سلام

  ولی من دو روز قبلش بدون نیاز به ۲۵ تا لایک صفحه تجاری ایجاد کردم و لایک هم نیاز نداشت آیا امکان دارد این قانون در این یک روزه وضع شده باشد

  با تشکر

  • برای بعضی از صفحات چنین قانونی وضع می‌شود و برخی نه.
   من خودم دیروز با این مسئله مشکل داشتم اما هفته پیش که صفحه دیگری ایجاد کردم همان اول یوزرنیم رو داد.

 16. نسیم86 گفت:

  سلام
  من تازه مسوولیت اداره پیج یک شرکت تجاری رو به عهده گرفتم، اما پس ورد این صفحه با پس ورد صفحه شخصی کسی که قبلا این کارو انجام میداده یکیه.چطور میتونم به جای صفحه اون پیج رو به یک صفحه شخصی دیگه منتقل کنم.
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

 17. محسن گفت:

  با سلام
  دوست عزيز ، من يك صفحه در فيسبوك دارم، روزي ٤٠ تا ٥٠ تا لايك ميخوره ، تازه درست كردم و تا الان ٦٠٠ تا لايك داره صفحه ،
  دو تا سوْال دارم :
  اول اينكه ، چرا فيسبوك بجاي پول دادن از پيپال من پول برداشته ؟!
  دوم اينكه ، من كجا و چطور ميتونم مبلغ داخل حسابم رو برداشت كنم ؟ ممنون

 18. الیکا گفت:

  سلام ممنون از اطلاعات خوبی که دادین. لطفا راهنمایی بفرمایید اگه از این صفحات چنذتایی ساخته شده باشه چه جوری میشه غیرفعال یا پاک کرد.

  • سینا حسن زاده گفت:

   معمولا با رفتن به تنظیمات پیشرفته صفحه میتوان صفحه را پاک یا غیر فعال کرد اما اگر چنین جایی وجود نداشت تنها و بهترین راه رها کردن صفحه تان است.

 19. مهدی گفت:

  تعداد ویزیت توو فیسبوک چه جوری اضافه میشه؟

 20. زهرا گفت:

  سلام.خیلی خیلی ازتون ممنون هستم.من خیلی مستاصل بودم و واقعا نمی دونستم که چطوری یک صفحه بسازم.خیلی نا امیدانه سوالم رو سرچ کردم و حالا از اینکه جوابم رو اینجا پیدا کردم خوشحالم و ازتون خیلی تشکر میکنم ساختن این صفحه برام مهمه و برام کابوس بود اما با توضیحات کامل شما به راحتی و با دقت میتونم صفحه ام رابسازم ازتون ممنونم.خدا پشت و پناهتون و موقف باشید

 21. arikeh گفت:

  دوست عزیز من طبق راهنمایی شما یک صفحه شخصی درست کردم و یک صفحه تجاری، اما الان دوتا صفحه تجاری دادرم و نمیدونم باید با کدومشون کار کنم.
  سوال دوم: عکس محصولات رو باید هم تو صفحه تجاری و هم تو صفحه شخصی بذارم؟

 22. علیرضا گفت:

  سلام
  من یه صفحه ساختم
  الان این صفحه اینطوریه
  name/facebook.com/pages/454545454556
  چه طوری میشه صفحه رو اینجوریش کرد؟
  facebook.com/name

 23. شاپرک گفت:

  سلام .. چطور میتونم اسم صفحمو تغییر بدم .. تازه ساختمش .. ؟

 24. نیلوفر گفت:

  سلام
  چه جوری میشه بازدید از صفحه تجاری فیس بوکمو بالا ببرم و چه جوری به اشترک بزارم
  من هر کسیو که ادد میکنم میره رو صفحه شخصیم

 25. واسع گفت:

  موضوعاع خوبي بود ميخواستم بيشتر بدانم در مورد مديريت پيج و بلند بردن لايك پيج حالا چي پيج كاري باشه يا كدام پيج تفريحي يا …….

 26. محمد گفت:

  دست شما درد نکنه

 27. کوروش گفت:

  با سلام
  من یه صفحه دارم ۸۰۰ تا لایک داره که ۲ سال پیش خریدم.الان که میخام اسم صفحه رو عوض کنم نمی زاره.چجوری میشه این مشکل حل کرد؟

  سپاس فراوان

 28. حسین گفت:

  سلام.از مجموعه آموزشهایی که گذاشتین ممنونم فقط یه سوال دارم.من یک پیج برای کارم مطابق با راهنمایی های شما ساختم ولی نمیدونم چرا وقتی میرم به قسمت home یا پروفایل خودم صفحه میشه به حالت معمولی و همیشگی فیسبوکی که همه دارن حتی عکس پروفایل و کاور رو هم هنجا نشون نمیده ولی وقتی میرم روی your page دقیقا” همش هست مثل مراحلی که شما گفتین.چرا به این شکله؟؟
  مشتریهام کودومشونو میبینن؟؟ یه کم گیج شدم لطفا” راهنمایی کنین

 29. محمد رضا گفت:

  سلام.چجوری میتونم دوستانم رو invite کنم برای لایک کردن صفحه ام؟؟؟

 30. پریماه گفت:

  سلام
  من با راهنمایی شما پیجم رو از طریق اکانت شخصیم ساختم حالا میخوام پست بذارم اما وقتی متنم رو تایپ میکنم بجا کلید پست یه کلید دیگه بنام booste post قرار داره که سر ازش در نمیارم.
  ممنون میشم اگه راهنمائیم کنید که چطور پست بذارم که قابل مشاهده تو فید ،لایک کننده هام باشه.
  سپاس

 31. رعنا گفت:

  سلام.خیلی ممنون از مطالب خوبتون.موفق باشین

 32. احسان گفت:

  سلام مرسی از مطلب مفید و جامع تون

  اگر صفخه رو ساختیم و یا تو مراحل اولیه از ساخت منصرف شدیم چطور صفخه رو حذف کنیم

  • احسان گفت:

   میشه اگر امکان حذف وجود داره توضیخ بدید چطور میشه این کار رو انجام داد اگر با عکس باشه فو ق العاده است

 33. محمد قانع پور گفت:

  درود بر شما،مرسی از سایت و مطالب خوبتون،سوال من و مشکلم اینه که وقتی در اینستاگرام مطلبی رو قرار میدم و بعدهمونجا در فیسبوکمم شیرش میکنم چرا مطالب در صفحه تجاریم شیر نمیشه و بلکه در پروفایل فیسبوکم شیر میشه،و من اینو نمیخوام،من میخوام در صفحه تجاریم به اشتراک گذارده بشه،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 34. آرمان گفت:

  سلام
  مطالب سایتتون واقعا عالیه
  یه سوال
  من یک پیج دارم میخوام با اکانت شخصیم تو گروه های فیسبوک مطالب پبجم روو اشتراگ بزام که همه افراد اون گروه پیچم روو اینجوری ببینن
  ولی بلد نیستم
  چطوری اینکارو کنم؟
  خلاصش میخام با اکانت شخصیم مطالب پیجمو تو چندتا گروه فیسبوک اشتراک بزارم
  لطفا بگید چطوری انجام بدم
  ممنون

 35. سلام و خسته نباشید ، لطفا” برای وارد کردن حساب بانکی در قسمت مربوطه که وارد کردن شماره ی کارت و یا آنلاین بانک توضیح دهید ..که من میتوانم شماره ی حساب کارت ایران را جهت کسب درآمدم بنویسم ..
  راهنمایی کنید ممنون میشوم…

 36. علی 184 گفت:

  سلام. من مدتی هست یک صفحه تجاری دست کردم ولی وقتی صفحه های دیگران را لایک میکنم در کنار لایک ها ، آی دی صفحه شخصی ام وارد میشود. این طوری که هیچ کس نمیتونه مستقیم وارد صفحه تجاری ام شود. اشتباه من کجاست. ممنون

 37. رضا گفت:

  سلام من مخاطبینم بیشتر ار ۵۰۰۰ تا شده است و فیس بوک درخواست های مخاطبین جدید را قبول نمی کند چه کار باید بکنم

 38. مسعود احمدی گفت:

  سلام
  با تشکر از مطالب مفیدتون.

  یک سایت به زبان پی اچ پی دارم چطور میتوانم دکمه لایک فیسبوک را در صفحه اول سایتم اضافه کنم ؟؟

  با تشکر

 39. allii گفت:

  لطفا برای داشتن و ساخت صفحه به صورت ساده وقابل فهم راهنمایی فرمایید مطالب بسیار اموزنده بود تشکر و دیگه اینکه ممکنه صفحه بدون تجاری ایجاد نمایم و چطور هر چند به هر ذو نیاز دارم.ممنونم./

 40. نصرت متوکل گفت:

  سلام ،
  ببخشید من یک سوال داشتم.
  در صورت که گذینه local business را انتخاب کنیم و آدرس ما را ذکر نکنیم. آیا کدام مشکل در زمان اسپانسر ایجاد میکند؟
  تشکر!

شما چه دیدگاهی دارید؟

قوانین

۱- لطفا از دیدگاه‌ها برای تبلیغ مستقیم سایت خود استفاده نکنید.

۲- دیدگاه‌‌هایی که در بخش نامشان، کلمه کلیدی به کار رفته باشد تایید نخواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر قوانین کاربری را بخوانید


آخرین نوشته‌های یک ادمین را در ایمیلتان دریافت کنید

عضو لیست ایمیلی ما شوید تا آخرین نوشته‌های یک ادمین برایتان ایمیل شود