درباره یک ادمین

 آغاز به کار

یک ادمین در ۲۱ آذر سال ۱۳۸۹ افتتاح شد. ابتدا٬ هدف از راه اندازی این وبلاگ انتشار نوشته‌هایی در رابطه با مدیریت شبکه بود. اما به دلیل نبود وبلاگی در وب فارسی که نوشته‌هایش را به بهینه‌سازی سایت و وبلاگ‌نویسی حرفه‌ای اختصاص دهد به این شکلی که در حال حاضر می‌بینید تبدیل شد. پس از گذشت ۳ سال مفتخریم که توانسته‌ایم با توجه به شرایط و مشکلات وب فارسی٬ جای خود را در میان کاربران پارسی‌زبان باز کنیم و روند کاری خود را با موفقیت ادامه دهیم.

در زمان ویرایش این نوشته٬ یک ادمین حدود ۲ سالی‌است که از تک‌نویسندگی خارج شده است و دوستانی همانند: محمود ظروفچی٬ بهراد جاود٬ سعید نجاران٬ رضا قناعت و دوستان دیگری که به صورت افتخاری در یک‌ادمین می‌نویسند و کارها را پیش می‌برند٬ تبدیل شده است. ما در یک‌ادمین سعی داریم که بتوانیم دانش سئو و وبلاگ‌نویسی حرفه‌ای را به کاربرانمان به رایگان آموزش دهیم و سابقه کاری خوبمان نشان‌دهنده این موضوع است که توانسته‌ایم کاربرانمان را راضی نگاه داریم و پاسخگوی سوالات و نیاز علمی‌ ایشان باشیم.

همچنین ما در یک‌ادمین خدمات بهینه‌سازی سایت (سئو) را نیز ارائه می‌کنیم. دانش و بروز بودن گروه ما باعث شده است که بتوانیم مشتریان زیادی داشته باشیم و بتوانیم همانند کاربران وبلاگمان٬ مشتریانمان را نیز راضی نگاه داریم و از هرگونه کمکی برای پیشرفت کسب و کار آنلاین آنان دریغ نکنیم.

یک ادمین و شبکه‌های اجتماعی

شما همراهان گرامی٬ می‌توانید یک ادمین را در شبکه‌های اجتماعی توییتر٬ فیس‌بوک و گوگل پلاس دنبال کنید تا از آخرین مطالب منتشر شده در یک ادمین مطلع و از دیگر مطالب منتشر شده در این صفحات بهره ببرید.

همکاران یک ادمین

  • موسس: مسعود فاطمی
  • بخش فنی و طراحی: رضا قناعت (طراح رابط کاربری)٬ حسین عمرانی (طراح رابط کاربری و مشاور در بخش تجربه کاربری)٬ علی خرامان (همکار در بخش المنت‌های گرافیکی)
  • گروه نویسندگان: بهراد جاود (سردبیر و ویراستار)٬ سعید نجاران (نویسنده)٬ محمود ظروفچی (نویسنده)٬ مسعود فاطمی (نویسنده)


آخرین نوشته‌های یک ادمین را در ایمیلتان دریافت کنید

عضو لیست ایمیلی ما شوید تا آخرین نوشته‌های یک ادمین برایتان ایمیل شود